День слов'янської писемності і культури: Новітній зеленсько-український словник

Мережа розібрала на цитати виступ президента на ай-тішному форумі і склала словник з висловів гаранта.

Зеленський на  iForum Вислови Зеленського "Факинг-отрасль", "чуваки" и прочее "бла-бла-бла" на iForum вже попали у хіти соцмереж, і ввійшли до новітнього зеленсько-українського словника, автором якого є користувач мережі Денис Антипов, повідомляють Патріоти України.

Що цікаво - виступ президента припав якраз на свято. Щорічно 24 травня в день вшанування пам'яті святих рівноапостольних Кирила і Мефодія в Україні відзначається День слов'янської писемності і культури.

Автор опублікував словник новітньої перзидентської мови на сторінці у Фейсбук.

Словник висловів новообраного гаранта стрімко розходиться мережею.

Користувачі навіть назвали його стиль новопрезидентською мовою.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Літаючі коти, собаки з цигарками, безцеремонні корови: Вдалий ракурс домашніх улюбленців

вівторок, 18 червень 2019, 12:10

Смішні фотографії з тваринами, зроблені у вдалий момент. Часто успіх залежить від вдалого підібраного моменту. Британська газета The Sun , щоб підбадьорити і порадувати читачів, опублікувала добірку смішних фотографій з тваринами, які опинилися в потрі...

"Сдулась рашка в Крыму", або "Керчь и Дно россии" (фото)

вівторок, 18 червень 2019, 7:10

У мережі з'явилися показові фото розчарованого Криму. У мережі показали фото зі святкування "Дня Росії" на окупованому Москвою українському півострові Крим. Цього року ці заходи були досить непопулярні серед місцевих жителів. На них не було веселощів і...