День слов'янської писемності і культури: Новітній зеленсько-український словник

Мережа розібрала на цитати виступ президента на ай-тішному форумі і склала словник з висловів гаранта.

Зеленський на  iForum Вислови Зеленського "Факинг-отрасль", "чуваки" и прочее "бла-бла-бла" на iForum вже попали у хіти соцмереж, і ввійшли до новітнього зеленсько-українського словника, автором якого є користувач мережі Денис Антипов, повідомляють Патріоти України.

Що цікаво - виступ президента припав якраз на свято. Щорічно 24 травня в день вшанування пам'яті святих рівноапостольних Кирила і Мефодія в Україні відзначається День слов'янської писемності і культури.

Автор опублікував словник новітньої перзидентської мови на сторінці у Фейсбук.

Словник висловів новообраного гаранта стрімко розходиться мережею.

Користувачі навіть назвали його стиль новопрезидентською мовою.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Що таке стартап у США, як його заснувати та досягнути успіху

середа, 18 вересень 2019, 7:50

Український підприємець залишив свій успішний український бізнес та став співзасновником американського стартапу. Коли ти жертвуєш спокійним життям, успішною роботою та стабільним заробітком, що там про тебе люди говорять? Певно, що ти дивак, пише укра...

Без "біндер" і тут не минулось: Як Путін ходив до ворожки, про свою смерть дізнаватись

середа, 18 вересень 2019, 7:30

Буде, чи не буде? А коли ж свято? Про те, як Путін до ворожки ходив просторами інтернету ходить гарна оповідка. Пропонуємо її нашим читачам. Анекдот про Путна опублікував в спільноті порталу Патріоти України учасник Юрій Прощенко.