Вчені назвали напій, який знімає похмілля, але не дає схуднути

Напій, який корисний в малих дозах, стає вбивцею фігури при безконтрольному вживанні.

Напій , без якого ранок майже кожного з нас добрим не буває, виявилося може бути досить небезпечним і навіть - може привести до небезпечних проблем зі здоров'ям, наприклад - ожиріння. Про це повідомляють "The Herald Sun" посилаючись на дослідження вчених Інституту медичних досліджень Західної Австралії і Університету Західної Австралії, передають Патріоти України.

Варто відзначити, що саме жир в черевній порожнині пов'язують з багатьма смертельними захворюваннями, а лікарі попереджають про неприпустимість ожиріння внутрішніх органів.

Австралійські дослідники з'ясували, що кава , яка корисна в малих дозах, стає вбивцею фігури при безконтрольному вживанні.

Вся справа в хлорогеновій кислоті, яка, отримана організмом з пари чашок ароматного напою, знижує тиск і гальмує накопичення жиру. Але варто дозволити собі більше кави - кислота різко б'є по внутрішніх органах і стирає всі свої корисні властивості.

Вчені заявили, що 5 чашок в день призводять до накопичення вісцерального жиру. Миші, над якими ставили експерименти вчені, перебравши кави, різко товстіли. Причому, жировий прошарок ріс саме на животі.

Варто відзначити, що саме 5 чашкам кави фінські вчені приписали чарівні властивість знімати похмілля. Вони встановили - кава в два рази знижує дію алкоголю на організм після нічного загулу.

Як виявилося, п'ять чашок кави на наступний день після пиятик допомагають залишитися у формі і, більш того, захищають організм від ферментів, що атакують печінку і підвищують ризик діабету і захворювань серцево-судинної системи.

Самий шкідливий фермент, що утворюється в організмі після розпивання спиртного, - це фермент печінки гама-глутамілтрансфераза або ГГТ.

Алкогольна математика така: чотири пляшки вина за вечір підвищують рівень ГГТ в три рази, а заповітні п'ять чашок кави після загулу знижують вміст ферменту вполовину.

Щоб знайти настільки просте, але геніальне рішення, фінські вчені опитали 19 тис чоловіків і жінок у віці від 25 до 75 років. Вони чесно відповідали, скільки спиртного зазвичай п'ють і вживають каву. Потім у респондентів заміряли рівень ГГТ.

Результат вразив : у людей, які зловживали напередодні, але запили все кавою, рівень ГГТ був в два рази нижче, ніж у тих, хто просто провів веселий вечір, але кави собі зранку не налив.

На жаль, відкриття фінських вчених порадувало тільки чоловіків. Чарівну дію на фермент ГГТ кава надає тільки в організмі представників сильної статі, у жінок він на стан після весело проведеної ночі чомусь не впливає. А ось поправитися від 5 чашок кави вони можуть однаково з чоловіками.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Норвезька NBT будуватиме на Запоріжжі вітрову електростанцію “Зофія”

неділя, 12 липень 2020, 7:10

Станція обіцяє стати найбільшою в Європі. На Запоріжжі норвезька компанія NBT будуватиме вітрову електростанцію “Зофія”, яка стане найбільшою в Європі. Загальна сума інвестиції планується в розмірі 1,2 млрд євро, повідомляє пресслужба ОДА, повідомляють...

З архіву ПУ. "Не мийте сиру курку!": Американські експерти попереджають про небезпеку харчового отруєння

субота, 11 липень 2020, 15:00

Куряче м'ясо домогосподарки перед приготуванням зазвичай миють під проточною водою на своїй кухні. Але такі дії можуть мати серйозні негативні наслідки. Експерти з американського Центру з контролю і профілактики захворювань (CDC) пояснили, чому ніколи ...