У Київський парк після "лікарняного" повернеться повернеться ведмідь-гігант

більш ніж 3-метрового ведмедя пошкодили вандали.

Завтра в парк "Перемоги" повернеться після "лікарняного" ведмідь, якого пошкодили вандали.

Про це пише Сегодня., передають Патріоти України. Нагадаємо, арт-об'єкт (висота ведмедика – 3,2 метра, ширина – 3 метри) прибрали на ремонт два місяці тому. Співробітники комунального підприємства по утриманню зелених насаджень Дніпровського району відремонтували потерпілого ведмедика.

"Наш Михайло Потапович уже готовий до повернення в парк" Перемоги". Його конструкції зусиллі, щоб не пошкодили вандали. Тепер він як новий, з двома гудзиками на животі. Плануємо завтра його повернути на колишнє місце", – розповів сайту" Сьогодні" директор КП по утриманню зелених насаджень Дніпровського району Євген Ковшун.

Ведмедик перебував на лікарняному два місяці. Вандали відірвали йому одну лапу, вона зникла з парку. Також були пошкоджені лапи, які служили лавочками для бажаючих сфотографуватися з ведмедиком.

"Ми посилили конструкцію цього арт-об'єкту. Зробили його ще більше схожим на ведмедя. Лапи, наприклад, зробили більш стійкими і клишоногість. Пузо ведмедя стало більше, він тепер не худенька, як його називали критики. Також повністю оновили матеріал, яким покритий ведмідь. Він став пухнастим, оскільки покритий трисантиметровим зеленим ворсом", – додає Євген Ковшун.

Джерело: Сегодня
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Неймовірне нахабство: Путін привласнив собі історію України

середа, 27 липень 2022, 23:55

Кривавий диктатор відкрито збрехав, що хрещення Русі нібито стало відправною точкою розвитку російської державності "забувши", що під час хрещення Русі в Києві в 988 році не існувало навіть Москви. Глава Кремля 28 липня 2018 року заявив, що хрещення Ру...

Маріупольці, які вижили: Правда з перших вуст від тих, кому вдалося вирватися з лап окупантів

неділя, 3 липень 2022, 6:08

Запоріжжя – одне із перших пристановищ, куди потрапляють маріупольці після пекла у своєму рідному місті. У Запоріжжі людям допомагають почати життя заново у прифронтовому місті. Патріоти України пропонують пізнати історії маріупольців, яким вдалося вир...