Цинізм, тупість і убозтво: пародія на жорстке затримання школяра в Москві на рос-ТБ обурила соцмережі (відео)

Соцмережі обурені пародійним роликом, показаним по російському ТБ на шоу "Вечірній Ургант", в якому обігравалось жорстке затримання в Москві хлопчика за читання "Гамлета" на Арбаті.

Скріншот з відео

Користувачів соцмережі обурив пародійний ролик, показаний по російському ТБ на шоу "Вечірній Ургант", в якому обігрується жорстке затримання в Москві хлопчика за читання "Гамлета" на Арбаті.

Уривок передачі був опублікований на YouTube-каналі популярного шоу.

Дивитись з 2:40


У ролику російський актор Данило Козловський декламує "Гамлета", після чого його затримують діти в поліцейській формі. Те, що відбувається, знімав ведучий передачі Іван Ургант.

26 травня поліція в Москві затримала хлопчика, який читав "Гамлета". Поряд знаходилася мачуха дитини. Пізніше його відпустили з поліції, склавши протокол на батька хлопчика.

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

МВС інформує: Скільки в Україні зареєстрованих електрокарів

неділя, 1 серпень 2021, 8:40

Про це у Фейсбуці інформує Головний сервісний центр Міністерства внутрішніх справ, повідомляють Патріоти України. «В Україні зареєстровано 29 345 електрокарів. Тобто все більше і більше українців обирають для себе саме «зелений» вид транспорту. До речі...

Просто до геніальності: Зручний спосіб користуватися терткою від британки (відео)

неділя, 1 серпень 2021, 7:25

Як можна користуватися теркою, щоб не підкладати під низ тарілку. Британка показала досить цікавий лайфхак, як користуватися теркою, щоб не підкладати під низ тарілку. Це дуже просто і в чомусь дійсно геніально! Дівчина була сама здивована від того, н...