Сумний прогноз для України: США будуть нав'язувати Україні новий Будапештський меморандум, - народний депутат

за думкою нардепа, в рамках меморандуму "ЛДНР" повинні отримати автономію.

Сполучені Штати будуть нав'язувати Україні новий Будапештський меморандум, в рамках якого "ЛДНР" повинні отримати автономію. Про це на своїй сторінці в Facebook написав народний депутат Вадим Денисенко, Повідомляють Патріоти України.

"Президент США пропонує другий Будапештський меморандум. Що це означає? Трамп вважає, що Зеленський може піти на угоду з Путіним. У перекладі на людську мову це означає, що США (в особі президента) будуть нав'язувати нам така угода", - пише Денисенко.

За його словами, суть цієї угоди дуже проста: автономія для "ЛДНР" і певні компенсації за Крим.

"Є два варіанти: погодитися або нав'язати свою гру. Свою гру можна нав'язати тільки тоді, коли лідер нації консолідує суспільство під свій план. На жаль, ніякого плану немає. І нам його, на жаль, не озвучують. І тому, ніякої консолідації, крім того, що якось воно буде, немає. І останнє: угода передбачає, що хтось виступить гарантом. Нас чекає з неймовірно високою часткою ймовірності Будапешт-2. з усіма наслідками, що випливають ", - резюмував депутат.


Довідка:
Мемора́ндум про гара́нтії безпе́ки у зв'язку́ з приєдна́нням Украї́ни до Догово́ру про нерозповсю́дження я́дерної збро́ї — міжнародна угода, укладена 5 грудня 1994 року між Україною, США, Росією та Великою Британією про неядерний статус України. Угода містить пункти, що надають гарантії суверенітету та безпеки Україні. Зазначений меморандум є юридичним актом:
набрав чинності з моменту підписання відповідно тексту цього документу;
сам текст згаданого документу 1994 року не передбачає ратифікації;
а процедура ратифікації міжнародних угод була встановлена Росією в 1995 році, пізніше укладання меморандуму.
Тому вказана угода є обов'язковою до виконання від 5 грудня 1994 р. всіма сторонами, всіма учасниками меморандуму без винятку. В 1995 роцi Генеральна Асамблея ООН прийняла меморандум як офiцiйний документ. (Вікіпедія)


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Міномет-лопата: Лопату в часи СРСР придумали використовувати як зброю (фото)

середа, 26 лютий 2020, 8:30

І хоч була така зброя практично неефективною, до цієї ідеї все ж повернулися згодом. У 1930-ті роки в СРСР була створена така унікальна комбінована зброя як 37-мм міномет-лопата, повідомляють Патріоти України. Після перших бойових застосувань лопати-м...

Українські машинобудівники здійснили "африканський прорив" (відео)

середа, 26 лютий 2020, 7:50

“Завод Кобзаренка” вперше здійснив поставку своєї продукції до Південної Африки. Підприємство відправило партію з 5-ти автомобільних здивжних кузовів АЗК-46 для замовника з Південної Африки. “Завод Кобзаренка” є провідним українським підприємством з ви...