Соцмережі регочуть: "Нанотехнологія РФ - "Фільтр Гопника" успішно пройшла випробування!" (відео)

Соцмережі відреагували на команду Путіна "Вільно!" під час економічного форуму.

Президент Росії Володимир Путін привітав учасників Пітерського економічного форуму словом "вільно". Це сталося під час виходу на сцену політиків з Індії, Австрії та Молдови. Останнім з'явився Путін і виголосив військову команду. При цьому перекладач переклав слова президента РФ, як "welcome" (ласкаво просимо).

Витівка Путіна активно обговорюється користувачами соціальних мереж.

"Путін привітав учасників Пітерського економічного форуму командою "Вільно". Це все, що вам треба знати про інвестиційний клімат РФ", "Путін сказав ВІЛЬНО, а іноземцям перевели Welcome. Нанотехнологія РФ - "Фільтр Гопника" успішно пройшла випробування!", - пишуть вони. При цьому наголошується, що присутні самі винні в тому, що російський президент може до них так звертатися.


Користувачі соцмереж, яких манери російського президента не залишили байдужими, відреагували на інцидент іронічним глузуванням.


Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

МВС інформує: Скільки в Україні зареєстрованих електрокарів

неділя, 1 серпень 2021, 8:40

Про це у Фейсбуці інформує Головний сервісний центр Міністерства внутрішніх справ, повідомляють Патріоти України. «В Україні зареєстровано 29 345 електрокарів. Тобто все більше і більше українців обирають для себе саме «зелений» вид транспорту. До речі...

Просто до геніальності: Зручний спосіб користуватися терткою від британки (відео)

неділя, 1 серпень 2021, 7:25

Як можна користуватися теркою, щоб не підкладати під низ тарілку. Британка показала досить цікавий лайфхак, як користуватися теркою, щоб не підкладати під низ тарілку. Це дуже просто і в чомусь дійсно геніально! Дівчина була сама здивована від того, н...