Сміливець-екстремал з Миколаєва ліз дротами на висоті без страховки (відео)

Відео з міським суперменом виклали в мережу місцеві мешканці.

У Миколаєві чоловік пересувався з одного будинку до іншого доволі незвичним способом. Відео, де екстремал пролазив між багатоповерхівок по дротах, потрапило в мережу. Про це передає на своєму каналі у YouTube Апостроф News, повідомляють Патріоти України.
Відео з міським суперменом виклали в мережу місцеві мешканці. На кадрах помітно, що екстремал пересувається дротами без страховки та будь-яких засобів безпеки.
Люди кажуть, шо таке чоловік робить вже не вперше, утім ніхто не може зрозуміти, для чого. Користувачі жартують, що, можливо, чийсь чоловік зарано повернувся з відрядження.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Безкоштовно" за 35 тисяч: Чому хворим коронавірусом українцям доводиться платити в держлікарнях

вівторок, 27 жовтень 2020, 0:27

Лікуватися від коронавируса можна не тільки в державних, а й у приватних клініках. Правда, поки ліжковий фонд невеликий - до 60 місць. Від 9 тисяч на добу, але місць вже немає. "Украинцы начали массово откладывать деньги "на коронавирус". Ухудшение эпи...

М'ясний торт з курячої грудки без духовки - неймовірний вибух смаку

вівторок, 27 жовтень 2020, 0:18

Просто не буде, а все тому, що багато інгредієнтів. Зате який потужний букет смаку! Найголовніше, що будемо обходитися без духовки, а це, як відомо, в деяких випадках кращий варіант. Ну тому що можна все проконтролювати, а не сподіватися на провидіння....