Скрепна духовність не для нас: Українці проти політиків, які хрестяться напоказ

Українцям не подобається, коли політики публічно хрестяться.


Більшість українців вважають себе православними, але виступають проти публічної демонстрації політиками своєї релігійності.

Про це свідчать дані дослідження Центру Разумкова.Українці проти публічної релігійності політиків Сайт президента УкраїниБільшість українців вважають себе православними, але виступають проти публічної демонстрації політиками своєї релігійності.

Про це свідчать дані дослідження Центру Разумкова.


Так, якщо в 2010 році позитивне ставлення до такої демонстрації показали 21% опитаних, у 2016 році - 16%, а в 2017 році - лише 13%.

При цьому негативне ставлення зросло з 40% до 47%. При цьому негативне ставлення приблизно однакове серед респондентів у всіх регіонах України: на Заході, в Центрі та Півдні - 45-47%, на Сході - 50%.

Дослідження було проведене соціологічною службою Центру Разумкова 3-9 березня 2017 року в усіх регіонах України крім окупованих територій. Опитано 2016 респондентів віком від 18 років. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%.

Джерело

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. "Слив Донбасса близок, чувствую": Антиросійські настрої в ОРДЛО

субота, 8 травень 2021, 2:00

Проти «влади» ОРДЛО виступають навіть прихильники самоназваних «ДНР» і «русского мира». На тимчасово непідконтрольних українському уряду територіях Донецької області активізувалися протести проти «республіки», Росії та російської влади. Місцеві жителі ...

Не кожен чоловік так зможе: Красуня Білодід вразила силою рук (відео)

четвер, 6 травень 2021, 7:50

Відео «легкого» тренування дзюдоїстки вразило мережу. Дворазова чемпіонка світу з дзюдо українка Дарина Білодід, яка не вийшла через травму на фінальну сутичку нещодавного чемпіонату Європи, вражає своєю силою, передають Патріоти України. . Спортсменк...