Щоб ставали ще затятішими? У Google Chrome додали спеціальну функцію для феміністок

Творці нового плагіна заявляють, що традиційний пошук в Google досить упереджений щодо жінок.

 "S.H.E. (Search, Human, Equalizer)"У Google Chrome з'явився новий плагін під назвою S.H.E. (Search, Human, Equalizer). Це розширення браузера змінює результати пошукової видачі так, щоб на перші місця потрапляли статті про великих жінок, повідомляє Прямий, передають Патріоти України.

Творці плагіна заявляють, що традиційний пошук в Google досить упереджений щодо жінок. Якщо, наприклад, вбити в пошуку по картинках словосполучення "великий інженер", то згадка жінки не з'являється до 18-го зображення. Розробники вважають це несправедливістю. З встановленим плагіном S.H.E. фотографії, як мінімум, трьох жінок-інженерів з'являться вже в перших 10 результатах пошуку.

Результати пошукової видачі визначаються алгоритмами Google згідно релевантності. Плагін S.H.E. змінює пріоритетність результатів видачі.

Крім упередженості по відношенню до жінок-професіоналів, розробники вирішили боротися із сексуальною об'єктивуванням жінок. На їхню думку, видача контенту еротичного характеру на запит "азіатки" сприяє зміцненню в суспільстві поганих стереотипів.

Джерело: Прямий
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Гірше місце для мосту в підступній протоці обрати було важко: ''Навіть моряки Керченського порту говорили: "Не можна"', - інженер

четвер, 17 жовтень 2019, 14:30

Навіть при наявності величезного фінансування, недосконалий проект будівництва і помилки робочих приведуть до того, що Кримський міст простоїть недовго. Кримський міст розташовується в дуже складному з точки зору геології місці. З огляду на сумнівний п...

З архіву ПУ. Історія зрадника: "Поїхав рятувати світ від "злих правосєків". Результат - втрата здоров'я, забуття, стара халупа в забутому селі і заклики про допомогу бідному воїну "ополчення"

вівторок, 15 жовтень 2019, 20:30

Бойовик з кличкою " чернець" жив собі в Одесі, горя не знав, поки не сьорбнув настоянки глоду і не відчув себе" великим руським воїном. Як стверджується, якийсь Костянтин, під позивним "Чернець", родом з Одеси і батько п'яти дітей, в липні 2014 року ру...