Щоб ставали ще затятішими? У Google Chrome додали спеціальну функцію для феміністок

Творці нового плагіна заявляють, що традиційний пошук в Google досить упереджений щодо жінок.

 "S.H.E. (Search, Human, Equalizer)"У Google Chrome з'явився новий плагін під назвою S.H.E. (Search, Human, Equalizer). Це розширення браузера змінює результати пошукової видачі так, щоб на перші місця потрапляли статті про великих жінок, повідомляє Прямий, передають Патріоти України.

Творці плагіна заявляють, що традиційний пошук в Google досить упереджений щодо жінок. Якщо, наприклад, вбити в пошуку по картинках словосполучення "великий інженер", то згадка жінки не з'являється до 18-го зображення. Розробники вважають це несправедливістю. З встановленим плагіном S.H.E. фотографії, як мінімум, трьох жінок-інженерів з'являться вже в перших 10 результатах пошуку.

Результати пошукової видачі визначаються алгоритмами Google згідно релевантності. Плагін S.H.E. змінює пріоритетність результатів видачі.

Крім упередженості по відношенню до жінок-професіоналів, розробники вирішили боротися із сексуальною об'єктивуванням жінок. На їхню думку, видача контенту еротичного характеру на запит "азіатки" сприяє зміцненню в суспільстві поганих стереотипів.

Джерело: Прямий
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Новинку розсекретили раніше часу: Шпигунські фото BMW 4-Series 2021

середа, 3 червень 2020, 6:24

Зображення злили в Мережу через неофіційний канал. Офіційна презентація баварського купе 4-ї Серії була призначена на 2 червня. Але шпигуни виклали фото в мережу раніше, повідомляють Патріоти України. Хтось скопіював сторінки фірмового буклета BMW 4-Se...

"Намагаюся не вживати фемінітиви і вважаю, що найвища повага до професіонала - це коли його стать взагалі не згадується", - Олена Білозерська

середа, 3 червень 2020, 6:08

Олена Білозерська, доброволець ДУК ПС, офіцер ЗСУ, автор «Щоденника нелегального солдата» пояснила свою позицію. Олена Леонідівна Білозерська — український журналіст, блогер та громадський діяч, володарка першого місця у всесвітньому конкурсі блогів Th...