Щоб ставали ще затятішими? У Google Chrome додали спеціальну функцію для феміністок

Творці нового плагіна заявляють, що традиційний пошук в Google досить упереджений щодо жінок.

 "S.H.E. (Search, Human, Equalizer)"У Google Chrome з'явився новий плагін під назвою S.H.E. (Search, Human, Equalizer). Це розширення браузера змінює результати пошукової видачі так, щоб на перші місця потрапляли статті про великих жінок, повідомляє Прямий, передають Патріоти України.

Творці плагіна заявляють, що традиційний пошук в Google досить упереджений щодо жінок. Якщо, наприклад, вбити в пошуку по картинках словосполучення "великий інженер", то згадка жінки не з'являється до 18-го зображення. Розробники вважають це несправедливістю. З встановленим плагіном S.H.E. фотографії, як мінімум, трьох жінок-інженерів з'являться вже в перших 10 результатах пошуку.

Результати пошукової видачі визначаються алгоритмами Google згідно релевантності. Плагін S.H.E. змінює пріоритетність результатів видачі.

Крім упередженості по відношенню до жінок-професіоналів, розробники вирішили боротися із сексуальною об'єктивуванням жінок. На їхню думку, видача контенту еротичного характеру на запит "азіатки" сприяє зміцненню в суспільстві поганих стереотипів.

Джерело: Прямий
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Убогий совок: Маяковський писав слогани до реклами цигарок, а молодий Боярський знявся у рекламі "Меблі по зразках" (фото, відео)

середа, 23 вересень 2020, 8:50

Якою була реклама в Радянському Союзі, хто її придумував і скільки платили акторам. У перші роки Радянського Союзу слогани для реклами писав Володимир Маяковський, а з появою телебачення в роликах про товари і послуги знімалися навіть зірки екрану на з...

Ситуація п'ятого президента Білорусі плачевна, судячи з усього на нього чекає міжнародний правовий дефолт, - опозиціонер

середа, 23 вересень 2020, 8:25

У Білорусі перестали функціонувати закони, включно з тими, які були написані "під Лукашенко". П'ятий президент Білорусі Олександр Лукашенко опинився в стані правового дефолту всередині країни, повідомляють Патріоти України. Таку заяву в ефірі телеканал...