Неодноразово звучала гіпотеза про абсолютну залежність української економіки від Росії, однак вона виявилася повною мірою помилковою. "Этот прогноз не оправдался. И динамичность нашей экономики была доказана", - говорить відомий український економіст, президент Центру економічного розвитку Олександр Пасхавер під час чату в Главреді, передають Патріоти України і продовжує:
"Мы достаточно эффективно и быстро заняли множество позиций во всем мире, в том числе и в Евросоюзе. Уже сейчас Евросоюз для Украины – гораздо больший партнер, нежели Россия. Поэтому страхи, которые нагнетались, не оправдались. Особенно если учесть, что наша экономика становится все более рыночной и более динамичной, то я думаю, что в перспективе у нас не возникнет проблем в зависимости от того, развалится ЕС или нет".
За словами Пасхавера, Україна готова торгувати з багатьма країнами світу. Українські виробники в останні роки довели, що їхня продукція є якісною і затребуваною в іноземного споживача.
"Сможет ли Украина добиться процветания без сотрудничества с Россией? Это – нечестный вопрос. Почему вы думаете, что Украина может добиться процветания, взаимодействуя с Россией? Или другой вопрос – можно ли считать, что советская Украина процветала? Нужно просто вспомнить уровень жизни в советской Украине. Если мы посмотрим на факторы, которые указывают на "качество жизни", то мы увидим, что сейчас мы живем не хуже, а лучше, чем при СССР", - акцентував він.
Економіст додав, що зараз українські громадяни за рівнем доступу до різного роду послуг живуть набагато краще і комфортніше, ніж за часів Радянського Союзу. Серед негативних факторів він виділив лише вищу вартість ковбаси, проте експерт не вважає цей продукт мірилом успіху держави.
"Когда сегодня мне говорят о том, что сейчас живется хуже, я всегда уточняю – в каком смысле хуже. Да, колбаса дороже. Но ведь есть тысяча других факторов, которые говорят о качестве жизни. Мне кажется, что мы живем намного более свободно, чем в советские времена, и поэтому качественнее", - підсумував аналітик.
За тиждень до Великодня, також у неділю, віруючі йдуть до церкви святити гілочки верби і приносять їх додому для захисту оселі, родинного добробуту та здоров'я рідних. Цей день називають Входом Господнім у Єрусалим, Вербною неділею, "шутковою" або "кві...
Кривавий диктатор відкрито збрехав, що хрещення Русі нібито стало відправною точкою розвитку російської державності "забувши", що під час хрещення Русі в Києві в 988 році не існувало навіть Москви. Глава Кремля 28 липня 2018 року заявив, що хрещення Ру...