На Алясці ведмідь напав на дівчину в... туалеті

Пікантність ситуації в тому, що напала тварина на дівчину знизу, з-під сидіння.

Американка Шеннон Стівенс стверджує, що на неї напав бурий ведмідь, коли вона зайшла у вуличний туалет під час відпочинку в Алясці. Пікантність ситуації в тому, що напала тварина на дівчину знизу — тобто ведмідь ховався під кришкою туалетного сидіння, повідомляють Патріоти України.

Про це Стівенс розповіла The Associated Press.

Сталося все в середині лютого, коли Стівенс разом із братом Еріком та його дівчиною поїхали на відпочинок в Аляску. «Я вийшла на вулицю, сіла в туалеті — й щось одразу вкусило мене за сідниці. Я підстрибнула й закричала», — пригадує жінка.

На крик дівчини прибіг її брат. Спершу вони подумали, що Шеннон вкусила білка, норка чи інша дрібна тварина. Ерік вирішив перевірити, що ж ховалося в туалеті. Він зайшов туди, прихопивши ліхтарика.

«Я підняв кришку туалетного сидіння, а там на мене дивиться морда ведмедя — от просто на мене, крізь дірку в туалеті», — пригадує Ерік. Він сказав про це сестрі — й обоє побігли назад до юрти, де жили.

Рана Шеннон виявилася не дуже серйозною. А наступного дня після пригоди трійця побачила ведмежі сліди довкола юрти. Вони вважають, що тварина пробралася в туалет через щілину внизу на задніх дверях.

На думку біолога Управління з вилову риби й охорони дикої природи Аляски Карла Коха, молоді люди, найімовірніше, натрапили на чорного ведмедя (барибала). Його ж бачив сусід Шеннонів два дні по тому.

Узагалі в цей час ведмеді мали б залягати у сплячку й не турбувати людей. Але, пояснює Кох, тварини часом можуть не добирати достатньо жиру для зимівлі, через що прокидаються й ходять у пошуках їжі. Крім того, збій циклу сну тварин може також спричиняти глобальне потепління.

«Наскільки мені відомо, вона [Шеннон], певно, єдина людина на землі, яку ведмідь поранив у сідницю під час справляння природних потреб у туалеті», — сказав біолог у коментарі місцевому телеканалу KTOO.

А Шеннон уже пообіцяла журналістам надалі щоразу під час відвідування вуличного туалету перевіряти, чи бува не ховається щось під кришкою сидіння.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Люди працюють з ранку і до ночі": Чим шокував українку острів сонця та квітів (фото)

вівторок, 18 січень 2022, 3:00

"У Греції є все", - відомий вислів, який спонукає поїхати до цієї сонячної та багатої історією країни. Українка, яка виросла в Севастополі, вчилася і працювала у Києві, а тепер живе у Греції, розповіла, чому навчив її Кіпр. Ксенія Осадчук виросла в Сев...

Хіти тижня. Вкрали все, що змогли, перекинулися на звичаї: Як на Росії перебрехали відому українську колядку (відео)

субота, 15 січень 2022, 2:00

Росіяни нахабно видали українську колядку за свою. У мережі українці активно обговорюють переспів російською мовою традиційної української колядки «Добрий вечір тобі, пане господарю», повідомляють Патріоти України. Зокрема, перший куплет російської вер...