Леонід Кравчук нагнав жаху з приводу автократії в Україні: "Якщо влада в одних руках" (відео)

Президент України (1991-1994) Леонід Кравчук також вважає, що в правлячій коаліції в Раді повинно бути мінімум дві політсили.

Леонід Кравчук

Леонід Кравчук виступив з застережливим прогнозом для всіх українців, передають Патріоти України.

У разі, якщо в Україні вся повнота влади буде зосереджена в руках однієї політсили або конкретного політика, то це призведе до автократії, а інтереси українців не будуть брати до уваги зовсім.

Відповідну думку висловив в українському телеефірі президент України (1991-1994) Леонід Кравчук.

"Я вважаю, що однопартійна система з осередком влади в одних руках - і президентської, і парламентської, і уряду, може створити такі умови, в яких стануть можливі дії без урахування інтересів всього українського народу. Це завжди може привести до автократії, до елементів автократії ", - вважає він.

Кравчук також твердо переконаний, що при владі повинна знаходитися обов'язково в достатній мірі потужна опозиція, а в правлячій коаліції в Раді - мінімум дві політсили.Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Ляпас Кремлю від найвідомішого китайського онлайн-магазину: AliExpress остаточно визначився, чий Крим

вівторок, 23 липень 2019, 23:05

"Он сам в полной за*нице", - розповідає мешканець окупованого півострову про випадки покупок товарів з відомого онлайн-магазину. "После аннексии Крыма китайский интернет-магазин AliExpress перестал поставлять заказы жителям оккупированного полуострова...

Хіти тижня. Що відбувається на валютному ринку, і що буде з курсом долара до кінця літа і восени

понеділок, 22 липень 2019, 20:30

Як довго триватиме сезон дешевої американської валюти. На цьому тижні сталася важлива подія. На валютному ринку спостерігалася сама міцна гривня за останні два роки. 10 липня курс був встановлений Нацбанком на рівні 25,48 гривні, передають Патріоти Укр...