Коронавірус може з'являтися на шкірі, викликаючи почервоніння, подразнення та висипи

Прояви на шкірі фіксували лікарі з Італії, США, Франції, Іспанії та багатьох інших країн, які постраждали від пандемії коронавірусу.

Колаж від styler

Коронавірус може викликати висип, і такий симптом не рідкісний. Про це розповіли українські лікарі, показавши на фото види запалень шкіри і місця, які найчастіше уражаються.

Прояви на шкірі фіксували лікарі з Італії, США, Франції, Іспанії, Росії та багатьох інших країн, які постраждали від пандемії коронавірусу.

Які види висипу може викликати коронавірус

Кропив'янка - плоскі підняті блідо-рожеві пухирі покривають шкіру, викликаючи свербіж, зовні схожі на опіки від кропиви. Випадки були в Італії, Франції, Фінляндії, США.

Акральная ішемія - виникає на кінцівках через мікротромби, викликані COVID-19. Ішемічні ураження проявляються почервонінням на пальцях, часто вони болючі і сверблять. Зустрічалися в багатьох країнах.

Кореподібний висип - дифузна плямисто-папульозна висипка на тулубі і кінцівках. Була виявлена у пацієнтів з COVID-19 в ряді країн.

Сітчасте ліведо - плямистість шкіри через спазм кровоносних судин, схожа на сітку.

Везикулярна висипка - бульбашки схожі на висип при вітряній віспі.

Петехіальний висип - точкові яскраво-червоні дрібні плями. Такий висип був виявлений у 20% пацієнтів з коронавірусом в Північній Італії.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Безкоштовно" за 35 тисяч: Чому хворим коронавірусом українцям доводиться платити в держлікарнях

вівторок, 27 жовтень 2020, 0:27

Лікуватися від коронавируса можна не тільки в державних, а й у приватних клініках. Правда, поки ліжковий фонд невеликий - до 60 місць. Від 9 тисяч на добу, але місць вже немає. "Украинцы начали массово откладывать деньги "на коронавирус". Ухудшение эпи...

М'ясний торт з курячої грудки без духовки - неймовірний вибух смаку

вівторок, 27 жовтень 2020, 0:18

Просто не буде, а все тому, що багато інгредієнтів. Зате який потужний букет смаку! Найголовніше, що будемо обходитися без духовки, а це, як відомо, в деяких випадках кращий варіант. Ну тому що можна все проконтролювати, а не сподіватися на провидіння....