Коронавірус може з'являтися на шкірі, викликаючи почервоніння, подразнення та висипи

Прояви на шкірі фіксували лікарі з Італії, США, Франції, Іспанії та багатьох інших країн, які постраждали від пандемії коронавірусу.

Колаж від styler

Коронавірус може викликати висип, і такий симптом не рідкісний. Про це розповіли українські лікарі, показавши на фото види запалень шкіри і місця, які найчастіше уражаються.

Прояви на шкірі фіксували лікарі з Італії, США, Франції, Іспанії, Росії та багатьох інших країн, які постраждали від пандемії коронавірусу.

Які види висипу може викликати коронавірус

Кропив'янка - плоскі підняті блідо-рожеві пухирі покривають шкіру, викликаючи свербіж, зовні схожі на опіки від кропиви. Випадки були в Італії, Франції, Фінляндії, США.

Акральная ішемія - виникає на кінцівках через мікротромби, викликані COVID-19. Ішемічні ураження проявляються почервонінням на пальцях, часто вони болючі і сверблять. Зустрічалися в багатьох країнах.

Кореподібний висип - дифузна плямисто-папульозна висипка на тулубі і кінцівках. Була виявлена у пацієнтів з COVID-19 в ряді країн.

Сітчасте ліведо - плямистість шкіри через спазм кровоносних судин, схожа на сітку.

Везикулярна висипка - бульбашки схожі на висип при вітряній віспі.

Петехіальний висип - точкові яскраво-червоні дрібні плями. Такий висип був виявлений у 20% пацієнтів з коронавірусом в Північній Італії.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Я плакала и просила этого не делать, моя жизнь стала адом": Найбагатша співачка України розповіла шокуючі подробиці

четвер, 9 липень 2020, 23:55

Навіть зараз, коли вона має чоловіка-мільйонера, налагоджений побут, дочок-двійнят, той період вона згадує з жахом. Українська співачка Камалія (справжнє ім'я - Наталя Вікторівна Захур (в дівоцтві Шмаренкова) розповіла про своє дитинство і зізналася, щ...

Найстаріші в світі сіамські близнята померли у віці 68 років. У них ніхто не вірив, а вони запевняли: "У нас було хороше життя"

середа, 8 липень 2020, 8:50

Ронні і Донні Гейлон померли у віці 68 років 4 липня в Дейтоні, штат Огайо. Вони були з'єднані в талії. У кожного брата було своє серце, живіт і набір рук і ніг. Найстаріші сіамські близнята в світі померли у віці 68 років 4 липня. Про це повідомляє са...