Голод - не тітка: На Росії вже крадуть корм у білок (фотофакт)

Жителів Омська переконливо просять не красти корм у білок Голодних городян лякають паразитами і хворобами.

В социальных сетях омичи обсуждают текст необычного объявления, которое висит в парке «Зеленый остров». Судя по его тексту можно сделать вывод, что некоторые особенно голодные омичи не брезгуют полакомиться семечками и орехами, которые оставляют в кормушках для белок.

«Граждане, запускающие руку в беличьи кормушки, должны осознавать, что вместе с семечками и орешками из кормушки они запускают себе в рот личинки блох, а также возбудителей болезней, переносимых грызунами…» – устрашающе гласит объявление, фото которого сделал омич Виктор Белов.

«Неужели кто-то и правда тырит корм у белок?» – удивляется горожанин.

Многих комментаторов также поразил факт того, что существуют уникумы, объедающие белок. Другие горожане предложили логичное объяснение того, зачем некоторые «запускают руку» в беличьи кормушки. «Да они просто из рук хотят покормить этих белок! Вот и набирают из кормушки. Никто не будет есть у белок их корм, ну смешно же! Для прикола повесили объявление!» – предположила Ольга Колесникович.

Источник: Власти.нет
Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

МВС інформує: Скільки в Україні зареєстрованих електрокарів

неділя, 1 серпень 2021, 8:40

Про це у Фейсбуці інформує Головний сервісний центр Міністерства внутрішніх справ, повідомляють Патріоти України. «В Україні зареєстровано 29 345 електрокарів. Тобто все більше і більше українців обирають для себе саме «зелений» вид транспорту. До речі...

Просто до геніальності: Зручний спосіб користуватися терткою від британки (відео)

неділя, 1 серпень 2021, 7:25

Як можна користуватися теркою, щоб не підкладати під низ тарілку. Британка показала досить цікавий лайфхак, як користуватися теркою, щоб не підкладати під низ тарілку. Це дуже просто і в чомусь дійсно геніально! Дівчина була сама здивована від того, н...