Ентузіасти з Києва самотужки виготовляють легендарний мотоцикл Dnepr Vintage

Один з екземплярів був презентований на 6-му столичному фестивалі ретро техніки OldCarLand.

Ентузіасти з Києва самотужки виготовляють легендарний мотоцикл "Дніпро". Один з екземплярів був презентований на 6-му столичному фестивалі ретро техніки OldCarLand.

"Це фінальна серія мотоциклів київського мотозаводу Dnepr Vintage. Мотоцикл повністю зібраний вручну, оскільки мотозавод вже фактично не існує" - розповідає один з учасників проекту, Олег Омельницький.

Мотоцикли збирають з оригінальних запчастин, які вдалося викупити на мотозаводі, з подальшим їх удосконаленням. Збиранням займаються ентузіасти, серед яких колишні працівники КМЗ (Київський мотоциклетний завод – gazeta.ua).

Також в конструкцію були внесені деякі покращення, для підвищення надійності та комфорту.

Джерело: "Газета.UA"


Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

МВС інформує: Скільки в Україні зареєстрованих електрокарів

неділя, 1 серпень 2021, 8:40

Про це у Фейсбуці інформує Головний сервісний центр Міністерства внутрішніх справ, повідомляють Патріоти України. «В Україні зареєстровано 29 345 електрокарів. Тобто все більше і більше українців обирають для себе саме «зелений» вид транспорту. До речі...

Просто до геніальності: Зручний спосіб користуватися терткою від британки (відео)

неділя, 1 серпень 2021, 7:25

Як можна користуватися теркою, щоб не підкладати під низ тарілку. Британка показала досить цікавий лайфхак, як користуватися теркою, щоб не підкладати під низ тарілку. Це дуже просто і в чомусь дійсно геніально! Дівчина була сама здивована від того, н...