Дивись рекламу і отримуй гроші: Facebook вивчає можливість монетизувати перегляд реклами

Виплати можуть здійснюватися у криптовалюті соцмережі.

Керівництво соціальної мережі Facebook вивчає можливість винагороди користувачів за перегляд реклами. Про це повідомляє The Wall Street Journal, передають Патріоти України.

Видання з посиланням на свої джерела зазначає, що виплати можуть здійснюватися у криптовалюті соцмережі, розробку якої інтернет-гігант обговорює з Visa і Mastercard.
Зазначено також, що розробку проекту, пов'язаного з впровадженням власної криптовалюти, Facebook веде понад рік. Він носить назву Project Libra. Так, за даними Bloomberg, платіжний засіб Facebook має являти собою стейблкоін - особливий тип криптовалюти, курс якої прив'язаний до курсу звичайної валюти. Це дозволяє мінімізувати волатильність цифрового активу.
Так, планується, що криптовалютою Facebook буде винагороджувати користувачів за активність. Отримувати гроші користувачі можуть за перегляд реклами, взаємодію з контентом або здійснення покупок через Facebook. У цьому плані нарахування криптовалюти буде аналогічним накопиченню балів лояльності на електронних торговельних майданчиках.

Раніше Патріоти України повідомляли, що Facebook почне платити користувачам гроші за інформацію.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Наодинці з бідою: У Індії застрягли українці, які чекають на пересадки органів. Вже померло двоє діток і один дорослий (фото)

вівторок, 2 червень 2020, 7:52

Крик болю, крик душі українців, які приречені роками очікувати на пересадки, які благають МОЗ та МЗС та і всю Україну про допомогу. Українці, які вже роками очікують на пересадку органів у Індії написали у соцмережі відкритий лист-звертання до МОЗ та М...

"Ось цим Наші і відрізняються від ненаших. Слава Україні" (відео)

понеділок, 1 червень 2020, 0:05

У мережі пригадали, як священики заспівали гімн України.