Домашнє насильство: Тетяна Успенська розкрила темну сторону батька - письменника Едуарда Успенського

Дочка звинуватила його в домашньому насильстві.

Дочка письменника Едуарда Успенського Тетяна опублікувала відкритого листа, в якому виступила проти присвоєння імені її батька новій літературній премії, заснованій Російською державною дитячою бібліотекою. За словами жінки, творець крокодила Гени, Чебурашки, дядька Федора, братів Колобків та інших культових персонажів був тираном, який знущався над дружиною, дітьми і онуками, повідомляють Патріоти України.

"Думаю, що людина, чиїм ім'ям називають державну премію, повинна бути перш за все доброю і моральною... Мій батько був людиною дуже жорстокою, здійснював протягом усього життя домашнє насильство, це була його система стосунків в родині, - написала вона. - Це було фізичне, психологічне, емоційне насильство, що повторювалося постійно по відношенню до мене - його дочки, моєї матері - його дружини, його онуків, дітей, другої жінки".

Тетяна зізналася, що Успенський змушував дітей і онуків зображати щасливу сім'ю перед журналістами. Також він був послідовником секти Столбуна і вірив, що припікаючи сідниці хлоретілом і струмом, можна лікувати хвороби.

"Мій батько знав про побиття дітей, що практикуються сектою, але це ніколи його не зупиняло. Він захоплювався Столбуном, його методами, приводив туди своїх знайомих і друзів, - написала жінка. - Вважаю, що ім'я людини, яка практикувала багато років насильство в своїй родині, в тому числі до дітей, не має бути присвоєне премії в такій гуманістичній області, як дитяча література".

Протест Тетяни підтримав дитячий письменник Валентин Постников, добре знайомий з ситуацій в родині Успенського.

"Едуард Успенський ніколи не допомагав дитячим письменникам. Не можна називати премію ім'ям людини, яка не любила дітей. Він бив свою дочку Таню, ображав, виганяв на мороз в одній сукні і закривав за нею двері, - розповів він виданню "Собеседник" . - Я розумію, що мільйони людей люблять крокодила Гену з Чебурашкою, вони будуть засуджувати нас з Тетяною. Але Успенський був пов'язаний з сектою, куди відправляв свою дочку".

У відповідь на відкритий лист Державна дитяча бібліотека РФ не погодилася змінити назву нової літературної премії. "Ми не розглядаємо особисті якості, а виходимо з того вкладу, який привніс Едуард Миколайович. За останні 50 років він був головним казкарем, герої цих казок досі з нами. Якщо ми почнемо з цих позицій розглядати всіх, чиїм ім'ям називають премії або ще щось, ми закопаємося в усіх людських перипетіях", - сказала виданню " МБХ-медіа" директор установи Марія Веденяпіна.

Едуард Успенський помер в 2018 році у віці 80 років. За його сценаріями і творам створено безліч мультиплікаційних фільмів, включаючи "Троє з Простоквашино", "Крокодил Гена", "Слідство ведуть Колобки", "Баба Яга проти".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Норвезька NBT будуватиме на Запоріжжі вітрову електростанцію “Зофія”

неділя, 12 липень 2020, 7:10

Станція обіцяє стати найбільшою в Європі. На Запоріжжі норвезька компанія NBT будуватиме вітрову електростанцію “Зофія”, яка стане найбільшою в Європі. Загальна сума інвестиції планується в розмірі 1,2 млрд євро, повідомляє пресслужба ОДА, повідомляють...

З архіву ПУ. "Не мийте сиру курку!": Американські експерти попереджають про небезпеку харчового отруєння

субота, 11 липень 2020, 15:00

Куряче м'ясо домогосподарки перед приготуванням зазвичай миють під проточною водою на своїй кухні. Але такі дії можуть мати серйозні негативні наслідки. Експерти з американського Центру з контролю і профілактики захворювань (CDC) пояснили, чому ніколи ...