"Десь в урядових колах": Міносвіти пояснило, чому досі не оприлюднили остаточні правила правопису

Коли документ отримає МОН.

22 травня Кабінет міністрів ухвалив нову редакцію Українського правопису. Він замінить редакцію від 1992 року. Остаточні правила правопису досі не оприлюднили, інформують Патріоти України.

У Міністерстві освіти і науки запевняють, що до правопису стосунку не мають, ним займалася спеціальна мовна комісія уряду. Відповідно – документом розпоряджається уряд, пише "Українська правда. Життя".

В МОН документ отримають коли й усі – після того, як його опублікують на сайті Кабміну.

Співголова мовної комісії Богдан Ажнюк сказав, що остаточний правопис нині "десь в урядових колах". Коли його оприлюднять – поки невідомо. Також він підтвердив, що у варіант, який виносили на громадські обговорення, вносили зміни.

Упродовж 5 років Міністерство освіти і науки не включатиме норм нової редакції українського правопису до завдань ЗНО. Їх введуть поступово до підручників і вивчатимуть у школах. Лише після цього використовуватимуть у тестах.

Джерело: УП.Життя
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

І задзвенів "Дзвін": ЗСУ вперше випробували новітню систему керування військами (фото)

неділя, 23 лютий 2020, 23:18

Інноваційні навчання із застосуванням автоматизованої системи керування військами особисто проінспектував командувач Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-лейтенант Олександр Сирський. Під час командно-штабних навчань на Чернігівщині українськ...

З архіву ПУ. Колодій, а не Масляна: Що треба знати про справжнє українське свято

неділя, 23 лютий 2020, 11:00

Сонце (Колодія) величаймо – Весну зустрічаймо! Назву «Масляна», яку тепер часто поширюють ЗМІ, українцям нав’язуть московинські журналісти, точніше – ті, хто має московинські корені і думає в Україні московинською. Колодíй – це Бог шлюбу, примирення і ...