"Чувакі і чувіхі" амість леді та джентельменів: В Адміністрацію Президента дозволять приходити в шортах і з ноутбуками

Нові правила і нові дрес-коди які регламентують зовнішній вигляд співробітників і відвідувачів будівлі АП.

В Адміністрації Президента змінюють правила відвідування. Туди дозволять приходити в шортах, а для того, щоб принести з собою ноутбук, не потрібен буде спеціальний дозвіл. Про це повідомляє з посиланням на "Радіо Свобода", інформують Патріоти України. Зміни ініціював Давид Арахамія, номер 4 у виборчому списку партії "Слуга народу".

"В адміністрацію вже можна (приходити в шортах - ред.). Мене не пускали. Кажуть: дрес-код. Я кажу: хто дрес-код затвердив? Вони кажуть: не знаємо. Я знайшов коменданта. Кажу: а чому дрес-код, чому не можна в шортах? І знайшли документи. Поміняли документи. Зараз можна", - розповів Арахамія.

За його словами, зміни внесли в документ, який вимагав спеціального дозволу для відвідування будівлі адміністрації з ноутбуком.

"Розумієте, в адміністрацію президента не можна без спеціального дозволу пройти з комп`ютером. Але туди багато журналістів ходить, експертів. І в них є комп`ютери. Я кажу: чому iPhone можна, iPad як планшет можна (це є фактично комп`ютер), а комп`ютер вже не можна? От що за дурня? Просто ніхто не "парився". Я знайшов документ, який це регламентує. Ми пішли і підписали документ, що зараз можна і з ноутбуком. Тобто це такі вже дві маленькі реформи", - сказав Арахамія.

Відповідальна за департамент інформаційної політики Ірина Побєдоносцева підтвердила, що у документ, який регламентує зовнішній вигляд співробітників і відвідувачів будівлі АП буде змінено.

"У нас - аналогічні ідеї і думки, тому що просто жарко ; Поки що на офіційному рівні це в робочому процесі. Цей процес триває, тому що це не така проста історія. Але це буде точно, бо ми всі підтримуємо цю ініціативу і вважаємо, що це трохи застрілі заходи. Найближчим часом має запрацювати ця інновація", - зазначила Побєдоносцева.

Так само зміни будуть внесені до документу, що стосується відвідування адміністрації президента з ноутбуком, додала вона.

"Залишилося врегулювати це питання, щоб по всіх інстанціях це пройшло", - сказав Побєдоносцева.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Побиття за 7 секунд: Найшвидший нокаут в історії жіночого боксу (відео)

п’ятниця, 7 серпень 2020, 15:00

Чиста перемога - за 7 секунд! Сім швидких ударів! Найшвидший нокаут в історії жіночого боксу!​. У ніч на суботу, 25 липня, в рамках вечора боксу в Fantasy Springs Resort Casino в Індіо (штат Каліфорнія, США) відбувся поєдинок між непереможними досі аме...

Повернення і зустріч: Жінка-солдат не була вдома 8 місяців, а перша реакція її пса виявилася незвичайною (відео)

середа, 5 серпень 2020, 8:50

Повернення додому іноді стає найкращим моментом життя. Можливість проводити час зі своїм домашніх улюбленцем - один з найбільш корисних і приємних досвідів. Спогади, створені цими моментами, глибоко резонують щоразу, коли ми можемо згадати час, коли ми...