Зомбування на вищому рівні: Лукашенко став першим високопоставленим ольгінським тролем?

Стаття, яка з"явилась на бєларуській державній новинній агенції "БелтА" сильно змахує на роботу Ольгінського троля і пахне провокацією.

Лукашенко, президент Беларусі

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив про затримання декількох десятків бойовиків, які готували провокації зі зброєю і тренувалися в Україні".

Про це він повідомив під час його візиту в Могильов, передає 21 березня державне новинне агентство "БелтА".
Зокрема Лукашенко відзначив активізацію опозиційних сил у країні і "пояснив" це так:

"Як показала дійсність, вони не спали, вони потихеньку готувалися на випадок, вибирали момент... Вони не тільки не спали. Ми вже кілька десятків затримали (не тих, що в автобусах, анархістів з масками), які тренувалися в таборах зі зброєю", – заявив Лукашенко.

"До речі, один із таборів був в районі Бобруйська і Осиповичів. Решта таборів – в Україні. По-моєму, в Литві або в Польщі (не буду стверджувати, але десь там)", – не уточнив локації Лукашенко.

"Гроші йшли через Польщу і Литву до нас. Ми буквально в ці години затримали пару десятків бойовиків, які готували провокацію зі зброєю", – заявив також президент.

Лукашенко лише пообіцяв надати громадськості більш широку інформацію про даний факт згодом.


Він також розповів про те, як правоохоронцям "вдалося дізнатися про існування подібних планів".

"Спасибі, що є білоруси і білоруски справжні, які будучи за кордоном – в Євросоюзі – попередили нас. Жінка прийшла в посольство і попередила, офіційно написала лист: готується провокація. І ми почали розбиратися. І дійсно вийшли на дуже цікаві речі", – заявив Лукашенко.

За словами президента, "тепер належить детально розібратися, звідки надходили гроші, хто займався підготовкою, з яких країн приїхали відповідні люди".

Лукашенко підкреслив, що "в Білорусі завжди готові припиняти будь-яку протиправну діяльність і бандитизм".

Як відомо 20 березня білоруські прикордонники заявили про затримання автомобіля з вибухівкою і зброєю, який ніби то прорвався через пункт пропуску "Олександрівка" з території України.

У той же час Державна прикордонна служба України спростувала цю інформацію.

За словами спікера Держприкордонслужби Олега Слободяна, білоруси поінформували Україну про затримання біля державного кордону джипа зі зброєю і вибухівкою із запізненням на 3 години.

Крім того, білоруські прикордонники не надали українським колегам повні установчі дані затриманих осіб.

Також Україна звернула увагу на значну відстань між українським і білоруським пунктами пропуску – близько 13 км – і значить говорити про прорив автомобіля зі злочинцями саме з території України було некоректно з боку прикордонного комітету Білорусі.

"БелтА", "Українські новини"

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Неймовірне нахабство: Путін привласнив собі історію України

середа, 27 липень 2022, 23:55

Кривавий диктатор відкрито збрехав, що хрещення Русі нібито стало відправною точкою розвитку російської державності "забувши", що під час хрещення Русі в Києві в 988 році не існувало навіть Москви. Глава Кремля 28 липня 2018 року заявив, що хрещення Ру...

Маріупольці, які вижили: Правда з перших вуст від тих, кому вдалося вирватися з лап окупантів

неділя, 3 липень 2022, 6:08

Запоріжжя – одне із перших пристановищ, куди потрапляють маріупольці після пекла у своєму рідному місті. У Запоріжжі людям допомагають почати життя заново у прифронтовому місті. Патріоти України пропонують пізнати історії маріупольців, яким вдалося вир...