Життя на залізничному вокзалі окупованого російськими терористами Донецька практично завмерло у вічності (фотодокази)

У мережу виклали фото залізничного вокзалу в окупованому Донецьку.

На знімках у Facebook офіцера ЗСУ Анатолія Штефана Штірліца, зроблених 29 жовтня, показана привокзальна площа, повідомляють Патріоти України.

Як видно на фото, вздовж площі йдуть лише кілька людей. Зазначимо, що сам вокзал не працює з 2014 року, тому не дивно, що людей поруч з ним небагато.

Як видно на фото, вздовж площі йдуть лише кілька людей. Вокзал не працює з 2014 року. Не дивно, що людей поруч з ним небагато.

У той же час, як видно на знімку, на автобусній зупинці поряд з вокзалом стоїть безліч автобусів, є люди. За цією зупинкою знаходиться привокзальний ринок, де продаються продукти і одяг. Там, за словами місцевих жителів, завжди доволі багато людей.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Літаючі коти, собаки з цигарками, безцеремонні корови: Вдалий ракурс домашніх улюбленців

вівторок, 18 червень 2019, 12:10

Смішні фотографії з тваринами, зроблені у вдалий момент. Часто успіх залежить від вдалого підібраного моменту. Британська газета The Sun , щоб підбадьорити і порадувати читачів, опублікувала добірку смішних фотографій з тваринами, які опинилися в потрі...

"Сдулась рашка в Крыму", або "Керчь и Дно россии" (фото)

вівторок, 18 червень 2019, 7:10

У мережі з'явилися показові фото розчарованого Криму. У мережі показали фото зі святкування "Дня Росії" на окупованому Москвою українському півострові Крим. Цього року ці заходи були досить непопулярні серед місцевих жителів. На них не було веселощів і...