Жириновський і секс: Відомий політик почав давати поради щодо першого інтимного досвіду (відео)

Жириновський розповів, хто має допомогти юнаку у цій інтимній справі.

Лідер партії ЛДПР, політик Володимир Жириновський

Лідер партії ЛДПР і скандальний російський політик Володимир Жириновський в ефірі радіо давав поради щодо першого сексуального досвіду. Він вважає, що юнакові в цьому питанні повинні допомогти батьки, повідомляють Патріоти України.
Жириновський під час прямого ефіру на радіо заявив, що уроки сексу повинна дати незайманому юнакові старша жінка. Обов'язок батьків допомогти синові в такій відповідальній справі і знайти кого-то для першого сексуального досвіду серед знайомих.
«Батько або мати повинні допомогти. Знайти через знайомих когось. Вона є (проституція, - ред.). Щоб перший раз якась радість була. Багато у нас дорослих жінок - розведені. Шукати можна через знайомих », - твердо переконаний політик.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Неймовірне нахабство: Путін привласнив собі історію України

середа, 27 липень 2022, 23:55

Кривавий диктатор відкрито збрехав, що хрещення Русі нібито стало відправною точкою розвитку російської державності "забувши", що під час хрещення Русі в Києві в 988 році не існувало навіть Москви. Глава Кремля 28 липня 2018 року заявив, що хрещення Ру...

Маріупольці, які вижили: Правда з перших вуст від тих, кому вдалося вирватися з лап окупантів

неділя, 3 липень 2022, 6:08

Запоріжжя – одне із перших пристановищ, куди потрапляють маріупольці після пекла у своєму рідному місті. У Запоріжжі людям допомагають почати життя заново у прифронтовому місті. Патріоти України пропонують пізнати історії маріупольців, яким вдалося вир...