"За мною цілодобово слідкують і прослуховують",- Парасюк

Про це він написав на власній сторінці в соціальній мережі.

Скандально известный нардеп Владимир Парасюк сообщил, что за ним ведется круглосуточная слежка. Об этом он написал на собственной странице в социальной сети. Нардеп с беспокойством сообщил, что наружное наблюдение ведется не только за ним, а и за членами его семьи.

При этом он утверждает, что мобильный телефон политика также стоит на прослушке. Парасюк добавил, что последнее время к нему на улице стали подходить непонятные люди и говорить странные вещи.

Свою тревожную запись Парасюк заканчивает безадресным вопросом о том, что же происходит с ним и его семьей.

На прошлой неделе Парасюк угодил в грандиозный скандал после того, как устроил конфликт с представителями полиции в Донецкой области под Славянском.

Ранее народный депутат Украины Владимир Парасюк на Донбассе устроил драку. Правоохранители завели уголовное дело за нападение на сотрудника правоохранительных органов.

Джерело: "Диалог.UA"

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Неймовірне нахабство: Путін привласнив собі історію України

середа, 27 липень 2022, 23:55

Кривавий диктатор відкрито збрехав, що хрещення Русі нібито стало відправною точкою розвитку російської державності "забувши", що під час хрещення Русі в Києві в 988 році не існувало навіть Москви. Глава Кремля 28 липня 2018 року заявив, що хрещення Ру...

Маріупольці, які вижили: Правда з перших вуст від тих, кому вдалося вирватися з лап окупантів

неділя, 3 липень 2022, 6:08

Запоріжжя – одне із перших пристановищ, куди потрапляють маріупольці після пекла у своєму рідному місті. У Запоріжжі людям допомагають почати життя заново у прифронтовому місті. Патріоти України пропонують пізнати історії маріупольців, яким вдалося вир...