З настанням літа «Укравтодор» змусить водіїв вантажівок рухатися по магістралях тільки в темний час доби (відео)

Вдень, коли розпечений асфальт деформується під вагою фур, далекобійники і їхні автомобілі будуть перебувати на спеціальних майданчиках відпочинку, в тому числі неподалік від об'єктів сервісу.

С наступлением жары на дорогах Украины начнут действовать новые правила. «Укравтодор» заставит водителей грузовиков двигаться по магистралям только в темное время суток.

Так с 1 июня, днем, когда асфальт деформируется под весом фур, дальнобойщики и их автомобили будут находиться на специальных площадках отдыха, в том числе неподалеку от объектов сервиса.

Соблюдение этих требований контролировать полицейские. На дорогах общего пользования будут установлены дорожные знаки и панно для информирования водителей грузовиков. Также будет обнародован перечень мест для отстоя транспортных средств на период действия ограничения. Решение уже принято в Запорожской области.


Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Неймовірне нахабство: Путін привласнив собі історію України

середа, 27 липень 2022, 23:55

Кривавий диктатор відкрито збрехав, що хрещення Русі нібито стало відправною точкою розвитку російської державності "забувши", що під час хрещення Русі в Києві в 988 році не існувало навіть Москви. Глава Кремля 28 липня 2018 року заявив, що хрещення Ру...

Маріупольці, які вижили: Правда з перших вуст від тих, кому вдалося вирватися з лап окупантів

неділя, 3 липень 2022, 6:08

Запоріжжя – одне із перших пристановищ, куди потрапляють маріупольці після пекла у своєму рідному місті. У Запоріжжі людям допомагають почати життя заново у прифронтовому місті. Патріоти України пропонують пізнати історії маріупольців, яким вдалося вир...