"Идет война и война подлая, безжалостная", - Алла Пугачова

Примадона прокоментувала трагічні події, пов'язані з терактом у Санкт-Петербурзі.

Певица Алла Пугачева высказалась о теракте в питерском метро, где от взрыва погибли не менее десяти человек. В своем Инстаграм Примадонна опубликовала картинку с черным фоном, под которым написала:

- Люди добрые! На "БОГА" надейтесь, но сами не расслабляйтесь, будьте бдительны. Не забывайте, что идет война и война подлая, безжалостная. Скорбный день.

В комментариях к посту подписчики певицы пытались разобраться в смысле сказанного. Почему слово "бог" написано в кавычках и заглавными буквами и о какой войне говорит певица? Сама же Примадонна предпочла не объяснять смысл написанного.

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

За тиждень у християн східного обряду Великдень! Що дозволяється робити у Вербну неділю і чого не бажано

неділя, 9 квітень 2023, 8:18

За тиждень до Великодня, також у неділю, віруючі йдуть до церкви святити гілочки верби і приносять їх додому для захисту оселі, родинного добробуту та здоров'я рідних. Цей день називають Входом Господнім у Єрусалим, Вербною неділею, "шутковою" або "кві...

З архіву ПУ. Неймовірне нахабство: Путін привласнив собі історію України

середа, 27 липень 2022, 23:55

Кривавий диктатор відкрито збрехав, що хрещення Русі нібито стало відправною точкою розвитку російської державності "забувши", що під час хрещення Русі в Києві в 988 році не існувало навіть Москви. Глава Кремля 28 липня 2018 року заявив, що хрещення Ру...