"Идет война и война подлая, безжалостная", - Алла Пугачова

Примадона прокоментувала трагічні події, пов'язані з терактом у Санкт-Петербурзі.

Певица Алла Пугачева высказалась о теракте в питерском метро, где от взрыва погибли не менее десяти человек. В своем Инстаграм Примадонна опубликовала картинку с черным фоном, под которым написала:

- Люди добрые! На "БОГА" надейтесь, но сами не расслабляйтесь, будьте бдительны. Не забывайте, что идет война и война подлая, безжалостная. Скорбный день.

В комментариях к посту подписчики певицы пытались разобраться в смысле сказанного. Почему слово "бог" написано в кавычках и заглавными буквами и о какой войне говорит певица? Сама же Примадонна предпочла не объяснять смысл написанного.

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Неймовірне нахабство: Путін привласнив собі історію України

середа, 27 липень 2022, 23:55

Кривавий диктатор відкрито збрехав, що хрещення Русі нібито стало відправною точкою розвитку російської державності "забувши", що під час хрещення Русі в Києві в 988 році не існувало навіть Москви. Глава Кремля 28 липня 2018 року заявив, що хрещення Ру...

Маріупольці, які вижили: Правда з перших вуст від тих, кому вдалося вирватися з лап окупантів

неділя, 3 липень 2022, 6:08

Запоріжжя – одне із перших пристановищ, куди потрапляють маріупольці після пекла у своєму рідному місті. У Запоріжжі людям допомагають почати життя заново у прифронтовому місті. Патріоти України пропонують пізнати історії маріупольців, яким вдалося вир...