"И, скорее всего, этот номер пройдет. Я в шоке от того, что происходит": Депутати хочуть узаконити блокування вебсайтів без рішення суду

У Верховній Раді розглянуть законопроект передбачає створення реєстру заборонених сайтів і їх блокування без рішення суду.

В парламенте планируется к рассмотрению законопроект предусматривающий создание реестра запрещенных сайтов и их блокировку без решения суда.

В повестке дня Верховной Рады значится законопроект о противодействии угрозам национальной безопасности в информационной сфере (N6688). Авторы документа - народные депутаты Дмитрий Тымчук, Татьяна Чорновол и Иван Винник.

Законопроект предусматривает создание реестра запрещенных сайтов. При этом, заблокировать доступ к интернет-ресурсу смогут следователь по согласованию с прокурором или прокурор. Сайты также можно будет блокировать по решению СНБО или суда.

Также в законопроекте отмечается, что обеспечивать блокировку сайтов, а также закупать оборудование для этого провайдеры и операторы обязаны за собственный счет. Невыполнение запрета грозит штрафом на 1% от годовой прибыли, а при повторном нарушении - на 5%.

"И скорее всего этот номер пройдет. Я в шоке от того, что происходит", - написал на своей странице в Facebook глава совета ассоциации Телекоммуникационная палата Украины Татьяна Попова.

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. "Вільха", "Нептун" та "Дельта": ЗСУ поповнять високотехнологічним озброєнням (відео)

середа, 1 липень 2020, 20:30

Коли самеу ЗСУ з'являться зразки високотехнологічної техніки і яке високотехнологічне озброєння отримають українські військові протягом наступних років. За словами Миронюка, відповідно до основних показників Державного оборонного замовлення у 2020-2022...

Хіти тижня. Брудна робота під землею: Яка заробітна плата у жінок на тяжкій роботі у шахті

середа, 1 липень 2020, 18:30

Як живе і скільки отримує жінка, що працює в шахті. Робота в магазині — це весь день на ногах, один вихідний і вираховування відсотків із заробленого. Куди спокійніше — працювати в шахті, говорить мешканка Кривого Рогу. Не називаючи свого імені, вона в...