"И, скорее всего, этот номер пройдет. Я в шоке от того, что происходит": Депутати хочуть узаконити блокування вебсайтів без рішення суду

У Верховній Раді розглянуть законопроект передбачає створення реєстру заборонених сайтів і їх блокування без рішення суду.

В парламенте планируется к рассмотрению законопроект предусматривающий создание реестра запрещенных сайтов и их блокировку без решения суда.

В повестке дня Верховной Рады значится законопроект о противодействии угрозам национальной безопасности в информационной сфере (N6688). Авторы документа - народные депутаты Дмитрий Тымчук, Татьяна Чорновол и Иван Винник.

Законопроект предусматривает создание реестра запрещенных сайтов. При этом, заблокировать доступ к интернет-ресурсу смогут следователь по согласованию с прокурором или прокурор. Сайты также можно будет блокировать по решению СНБО или суда.

Также в законопроекте отмечается, что обеспечивать блокировку сайтов, а также закупать оборудование для этого провайдеры и операторы обязаны за собственный счет. Невыполнение запрета грозит штрафом на 1% от годовой прибыли, а при повторном нарушении - на 5%.

"И скорее всего этот номер пройдет. Я в шоке от того, что происходит", - написал на своей странице в Facebook глава совета ассоциации Телекоммуникационная палата Украины Татьяна Попова.

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Мода з СРСР: Названо популярні речі з часів Радянського Союзу, які несподівано повернулися в сучасне життя (фото)

п’ятниця, 15 жовтень 2021, 23:55

Останні тренди подіумів і асортимент світових бутиків - поширені в СРСР речі стали сьогодні мрією кожної стильної дівчини. Незважаючи на те, що в світі моди щодня з'являється багато новинок, а кутюр'є і впливові fashion-блогери не перестають дивувати м...

З архіву ПУ. Подробиці про столичного звіра: Жертв лікаря-садиста може бути дуже багато - рахунок іде на десятки

неділя, 10 жовтень 2021, 16:00

Лікар знаходив дівчат у мережі, а потім підмішував наркотики, шантажував, викладав відверті фото і калічив. 45-річний лікар і фітнес-тренер був затриманий поліцейськими після НП у Київській області. Виявилося, що Волков побив кількох дівчат, а дві його...