Виростили нову ногу: Учаснику "Біотеху" кіборгу Олексію виростили нову гомілку за допомогою клітинних технологій (фото)

Бійцю , важко пораненому в ДАП (внаслідок розриву поряд з ним снаряду) за допомогою клітинних технологій виростили потрощену ногу.

Учасника "Біотеху" Олексія звільнили від апарату зовнішньої фіксації. Хлопцеві виростили нову гомілку - масивна залізна конструкція тримала кістку, яку відновили за допомогою клітинних технологій.

Відновлення хлопця оплатили коштом благодійних внесків: на лікування Олексія, як повідомляють волонтери People's Project, зібрали понад півмільйона гривень народних пожертв.

Це значить, що основний курс лікування фактично завершений, гомілка зміцніла і готова до подальших навантажень та реабілітації. Півтора роки страхів та страждань Олексія вже позаду.

Олексій втрапив до проекту майже 1,5 роки тому, після 10 марних операцій. Поранення він дістав у бою за Донецьке летовище - просто під ногами Олексія розірвався снаряд. Стан його був справді страшним: кістку потрощено, м'які тканини пошматовано і обпалено, все це нищили вкрай тяжкі обширні інфекції. Всі процедури, проведені у шпиталях, виявилися марними - хоча загальний стан і стабілізували, та подолати інфекцію так і не змогли. Надалі мова йшла лише про дату якнайшвидшої ампутації.

So bad

Combined

Джерело: Depo.Донбас

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Неймовірне нахабство: Путін привласнив собі історію України

середа, 27 липень 2022, 23:55

Кривавий диктатор відкрито збрехав, що хрещення Русі нібито стало відправною точкою розвитку російської державності "забувши", що під час хрещення Русі в Києві в 988 році не існувало навіть Москви. Глава Кремля 28 липня 2018 року заявив, що хрещення Ру...

Маріупольці, які вижили: Правда з перших вуст від тих, кому вдалося вирватися з лап окупантів

неділя, 3 липень 2022, 6:08

Запоріжжя – одне із перших пристановищ, куди потрапляють маріупольці після пекла у своєму рідному місті. У Запоріжжі людям допомагають почати життя заново у прифронтовому місті. Патріоти України пропонують пізнати історії маріупольців, яким вдалося вир...