Вимерли за добу: Хімічна атака на Житомирщині (фото, відео)

Першими постраждали бджоли.

Збитки тільки одного пасічника - 40 тисяч гривень.

У селі Краснопіль Житомирської області масово загинули бджоли.

Як повідомляється у сюжеті ТСН 19:30, в одного із пасічників не стало одразу 37 бджолиних сімей. Чоловік стверджує, що комаха поводиться нетипово.

В селянина Сергія збитки від невідомої напасті становлять 40 тисяч гривень.

Представники санстанції не пам'ятають таких казусів. Проте встановлюють причину майже одразу – отруєння від використання хімікатів. З висновками погоджуються пасічники. Вони стверджують, що агрокомпанія вивантажує пусті мішки після внесення уже в поля. Йдеться про можливе використання стимуляторів росту рослин, який має солодкавий смак, що привабило бджіл.

В агрофірмі спростовують підозри селян.

Наразі про жодну відповідальність не йдеться –поліція чекає на результат, після чого правоохоронці збираються діяти за процедурою: опитають можливих свідків.


Джерело: ТСН

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Стало відомо, які популярні лампи викликають рак, - ANSES

понеділок, 6 липень 2020, 1:00

Ці світильники викликають втрату зору, провокують головні болі, хронічну втому і навіть призводять до онкології. Світлодіодні світильники негативно впливають на здоров'я людини – призводять до втрати зору, провокують головні болі, хронічну втому і наві...

Хіти тижня. Він був амазонкою: Археологи розкрили таємницю стародавнього скіфського воїна з сибірського кургану (фото)

неділя, 5 липень 2020, 12:00

Дослідники провели аналіз ДНК останків одного зі знайдених стародавніх воїнів. Аналіз ДНК показав, що похований зі зброєю в кургані Сариг-Булун в російській республіці Тува молодий скіфський воїн виявився 13-річною дівчинкою. Про це пише sciencealert, ...