Викликаючи таксі через додатки у телефоні будьте обережні: Водії придумали схему шахрайства

Uber вкладає гроші в сервіс, технології і власний бренд, а на вході його Київської філії сидить такий собі водила Сергій, розмірковуючи про те, як ще можна обдурити систему.

“Викликав Uber. Приїхав водій Сергій на Мазді. Сів у машину, сидимо, чекаємо. Кажу: “Ну що, їдемо?” Водій повертається і повідомляє: “А у мене тільки що телефон сіл, куди їхати не знаю, можу тільки за готівку відвезти.” Відповідаю йому: “Це ж проти правил.” Відповідь: “А шо вам шкода?”, – описує ситуацію Кенігштейн.

Після чого потерпілий був змушений вийти з авто, зробити скасування і сплатити штраф у розмірі 25 грн. При цьому, активіст зазначив, що це вже не перша схема обману, з якою він стикається.

“Uber вкладає гроші в сервіс, технології і власний бренд, а на вході в його Київську філію сидить водила Сергій, розмірковуючи про те, як ще можна обдурити систему, і методично анулює все, що декларує Тревіс Каланік (засновник Uber – ред.)” , – зазначив він.

Джерело

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Неймовірне нахабство: Путін привласнив собі історію України

середа, 27 липень 2022, 23:55

Кривавий диктатор відкрито збрехав, що хрещення Русі нібито стало відправною точкою розвитку російської державності "забувши", що під час хрещення Русі в Києві в 988 році не існувало навіть Москви. Глава Кремля 28 липня 2018 року заявив, що хрещення Ру...

Маріупольці, які вижили: Правда з перших вуст від тих, кому вдалося вирватися з лап окупантів

неділя, 3 липень 2022, 6:08

Запоріжжя – одне із перших пристановищ, куди потрапляють маріупольці після пекла у своєму рідному місті. У Запоріжжі людям допомагають почати життя заново у прифронтовому місті. Патріоти України пропонують пізнати історії маріупольців, яким вдалося вир...