Викликаючи таксі через додатки у телефоні будьте обережні: Водії придумали схему шахрайства

Uber вкладає гроші в сервіс, технології і власний бренд, а на вході його Київської філії сидить такий собі водила Сергій, розмірковуючи про те, як ще можна обдурити систему.

“Викликав Uber. Приїхав водій Сергій на Мазді. Сів у машину, сидимо, чекаємо. Кажу: “Ну що, їдемо?” Водій повертається і повідомляє: “А у мене тільки що телефон сіл, куди їхати не знаю, можу тільки за готівку відвезти.” Відповідаю йому: “Це ж проти правил.” Відповідь: “А шо вам шкода?”, – описує ситуацію Кенігштейн.

Після чого потерпілий був змушений вийти з авто, зробити скасування і сплатити штраф у розмірі 25 грн. При цьому, активіст зазначив, що це вже не перша схема обману, з якою він стикається.

“Uber вкладає гроші в сервіс, технології і власний бренд, а на вході в його Київську філію сидить водила Сергій, розмірковуючи про те, як ще можна обдурити систему, і методично анулює все, що декларує Тревіс Каланік (засновник Uber – ред.)” , – зазначив він.

Джерело

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Ляпас Кремлю від найвідомішого китайського онлайн-магазину: AliExpress остаточно визначився, чий Крим

вівторок, 23 липень 2019, 23:05

"Он сам в полной за*нице", - розповідає мешканець окупованого півострову про випадки покупок товарів з відомого онлайн-магазину. "После аннексии Крыма китайский интернет-магазин AliExpress перестал поставлять заказы жителям оккупированного полуострова...

Хіти тижня. Що відбувається на валютному ринку, і що буде з курсом долара до кінця літа і восени

понеділок, 22 липень 2019, 20:30

Як довго триватиме сезон дешевої американської валюти. На цьому тижні сталася важлива подія. На валютному ринку спостерігалася сама міцна гривня за останні два роки. 10 липня курс був встановлений Нацбанком на рівні 25,48 гривні, передають Патріоти Укр...