Викликаючи таксі через додатки у телефоні будьте обережні: Водії придумали схему шахрайства

Uber вкладає гроші в сервіс, технології і власний бренд, а на вході його Київської філії сидить такий собі водила Сергій, розмірковуючи про те, як ще можна обдурити систему.

“Викликав Uber. Приїхав водій Сергій на Мазді. Сів у машину, сидимо, чекаємо. Кажу: “Ну що, їдемо?” Водій повертається і повідомляє: “А у мене тільки що телефон сіл, куди їхати не знаю, можу тільки за готівку відвезти.” Відповідаю йому: “Це ж проти правил.” Відповідь: “А шо вам шкода?”, – описує ситуацію Кенігштейн.

Після чого потерпілий був змушений вийти з авто, зробити скасування і сплатити штраф у розмірі 25 грн. При цьому, активіст зазначив, що це вже не перша схема обману, з якою він стикається.

“Uber вкладає гроші в сервіс, технології і власний бренд, а на вході в його Київську філію сидить водила Сергій, розмірковуючи про те, як ще можна обдурити систему, і методично анулює все, що декларує Тревіс Каланік (засновник Uber – ред.)” , – зазначив він.

Джерело

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Нововведення НБУ гарантують складнощі з отриманням кредиту українцями

середа, 22 травень 2019, 23:48

Для отримання кредиту у банку будуть встановлені жорсткі умови. В Україні посилять умови для отримання кредиту в банку. Національний банк своєю постановою №70 з 1 липня 2019 року ввів у дію тестовий режим нової системи, а з 1 грудня всі фінансові устан...

160 років тому весь Лондон вразив випадок з Біг Беном

середа, 22 травень 2019, 23:40

Неймовірна подія сталася з велетенським годинником. Годинник на башті Біг Бен запустили 21 травня 1859 року. Перша спроба виявилася невдалою - годинник не працював. Офіційно відкрили через 10 днів, повідомляє Газета, передають Патріоти України. Після т...