Все в руках мера: Мер міста Могилів-Подільський став власником 5-ти квартир за 1 день

Мер міста Могилів-Подільський Вінниччини Петро Бровко оприлюднив свою Е-декларацію за 2016-й рік.

Мер прикордонного міста за день став власником 5 квартир за 1 день Чиновник став власником за один день одразу 5 квартир.

Їх площа - 25,9 кв.м, 26,3 кв.м, 33 кв.м, 41,7 кв.м. та 44,7 кв.м.

"Насправді, то перебудований мій старий будинок під квартири. Задум переобладнати будинок з'явився торік. Дуже часто почали звертатися люди з допомогою знайти житло. Кожний п'ятий просить поліпшити житлові умови", - каже Петро Бровко.

Будинок збудував ще років 30 тому, але не жив. Стояв пустим. Торік в дя кожної квартири облаштував санвузли. Ремонту не робив.

"Вже поселили дві жінки з кількома дітьми і дві сім'ї переселенців, які теж мають дітей. За житло вони не платять. Лише за комунальні послуги.

Тоді був бізнесменом і мав можливість. Ідея заселити туди людей з'явилась дуже швидко. Кожний п'ятий до мене приходить на прийом з проблемою, що ніде жити. Там вже поселились матері з кількома дітьми. Живуть по півроку, - говорить Петро Бровко.

Окрім квартир Петро Бровко має 3 житлових будинки та 2 земельні ділянки. Їздить на "Porsche" 2013 року випуску та "Land Rover" 2010 року випуску, який купив у 2015 році.

Міським головою працює 18 років з перервою на одну каденцію. Торік заробив 296 тисяч зарплати. Додатково задекларував 1 млн гривень готівкою.

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Неймовірне нахабство: Путін привласнив собі історію України

середа, 27 липень 2022, 23:55

Кривавий диктатор відкрито збрехав, що хрещення Русі нібито стало відправною точкою розвитку російської державності "забувши", що під час хрещення Русі в Києві в 988 році не існувало навіть Москви. Глава Кремля 28 липня 2018 року заявив, що хрещення Ру...

Маріупольці, які вижили: Правда з перших вуст від тих, кому вдалося вирватися з лап окупантів

неділя, 3 липень 2022, 6:08

Запоріжжя – одне із перших пристановищ, куди потрапляють маріупольці після пекла у своєму рідному місті. У Запоріжжі людям допомагають почати життя заново у прифронтовому місті. Патріоти України пропонують пізнати історії маріупольців, яким вдалося вир...