"Все они одинаковые - что Петя, что Юля". План Порошенко на Президентські вибори 2019, - блогер

Блогер висловив думку про те, чого насправді найбільше боїться і в чому впевнений Петро Порошенко.

Порошенко активно усиливает свою власть

Кто может представлять угрозу его власти?

1) Олигархи
С ними уже все договорено. Постмайданный передел страны закончился

2) Военные, добробаты и радикалы
На армию Порошенко не жалеет денег. А Аваков взял на содержание все добробаты и всех радикалов

3) Внешние факторы

Вот тут Порошенко боится больше всего. Особенно - позиции США. Но он все же уверен: сможет дать американцам все, что они захотят. Отжав себе при этом право не выполнять «Минск». И в итоге Вашингтон, если не сделает ставку на Порошенко, то хотя бы не будет открыто поддерживать Юлю.

4) Тимошенко
Это одна из ключевых проблем для Банковой. Не давать Юле деньги и выходы на каналы - это главное требование Порошенко к олигархам. С другой стороны, все органы надзора следят, чтобы к Юле не зашли деньги от американцев или русских.
Кроме этого, с олигархами обговорен вариант «подсадного» соперника Порошенко во второй тур. Сейчас проводится тендер между Ляшко (Ахметов) и Бойко ( Фирташ).

5) Народ

Для большей части народа разработана политтехнология « Все они одинаковые - что Петя, что Юля». То есть - необходимо максимально снизить явку избирателей. Особенно тех, кто голосовал бы за Тимошенко просто против Порошенко.

Дмитрий КОРНИЙЧУК

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Гірше місце для мосту в підступній протоці обрати було важко: ''Навіть моряки Керченського порту говорили: "Не можна"', - інженер

четвер, 17 жовтень 2019, 14:30

Навіть при наявності величезного фінансування, недосконалий проект будівництва і помилки робочих приведуть до того, що Кримський міст простоїть недовго. Кримський міст розташовується в дуже складному з точки зору геології місці. З огляду на сумнівний п...

З архіву ПУ. Історія зрадника: "Поїхав рятувати світ від "злих правосєків". Результат - втрата здоров'я, забуття, стара халупа в забутому селі і заклики про допомогу бідному воїну "ополчення"

вівторок, 15 жовтень 2019, 20:30

Бойовик з кличкою " чернець" жив собі в Одесі, горя не знав, поки не сьорбнув настоянки глоду і не відчув себе" великим руським воїном. Як стверджується, якийсь Костянтин, під позивним "Чернець", родом з Одеси і батько п'яти дітей, в липні 2014 року ру...