Все для "царя": У пенсіонерів забирають дачі через резиденцію Путіна

Пенсіонерам наказано до 1 жовтня звільнити землю від будівель і посадок.

Власникам дачних ділянок, розташованих поблизу від Костянтинівського палацу товариствах "Вітамін" та "Унисто" в Cанкт-Петербурзі наказано до 1 жовтня звільнити землю від будівель і посадок через резиденції президента РФ Володимира Путіна. Про це повідомив російський телеканал Дождь, інформують Патріоти України.

По информации телеканала, в 1984 году землю раздали сотрудникам университета МВД и строительному тресту №18.

В преддверии саммита G8, который прошел в Константиновском дворце в 2006 году, городские власти передали государственному комплексу "Дворец конгрессов" 46 гектаров, в том числе и земли, на которых расположены участки товариществ. Сейчас Константиновский дворец находится на балансе управления делами президента.

Огородник Катерина Хашиг отметила, что с VIP-соседями не было ни одного конфликта.

"Когда саммиты, у нас приезжали сюда, даже со Свердловска приезжали полицейские, они охраняли здесь каждую улочку, каждый домик. И так как они питались сухими пайками, мы приносили им горячего супа, горячего чая", - отметила она.

По данным Дождя, на месте участков планируется рекреационная зона, хотя, что имеется в виду — непонятно.

"Дачникам вменили еще и административное правонарушение, по сути, назвав их самозахватчиками. На руках у них ответ из управления делами президента, в котором сказано, что нет возможности ни отсрочить выселение на год, ни оформить участки в аренду", - отмечается в сообщении.

"Никому не отдам, Владимир Владимирович! Вы когда летите, прямо над моим участком, я вам все время машу! Огурчики, помидорчики, зелень — у меня все есть, а цветов море. Приезжайте или опуститесь на землю", - подчеркнула пенсионерка Нина Рудакова.

Владельцы участков обратились в суды, однако заседания завершились не в пользу дачников.

"Возможность отсрочить выселение на год или оформить участки в аренду отсутствует", - говорится в полученном дачниками из управления делами президента ответе.

29 августа 2018 года сообщалось, что пенсионную реформу в России отменять не будут.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Мода з СРСР: Названо популярні речі з часів Радянського Союзу, які несподівано повернулися в сучасне життя (фото)

п’ятниця, 15 жовтень 2021, 23:55

Останні тренди подіумів і асортимент світових бутиків - поширені в СРСР речі стали сьогодні мрією кожної стильної дівчини. Незважаючи на те, що в світі моди щодня з'являється багато новинок, а кутюр'є і впливові fashion-блогери не перестають дивувати м...

З архіву ПУ. Подробиці про столичного звіра: Жертв лікаря-садиста може бути дуже багато - рахунок іде на десятки

неділя, 10 жовтень 2021, 16:00

Лікар знаходив дівчат у мережі, а потім підмішував наркотики, шантажував, викладав відверті фото і калічив. 45-річний лікар і фітнес-тренер був затриманий поліцейськими після НП у Київській області. Виявилося, що Волков побив кількох дівчат, а дві його...