Вперше в Україні: Безкоштовна україномовна науково-популярна книжка для підлітків

Мету проекту автори визначають як створення україномовної книжки, яка заповнить порожнечу на національному ринку науково-популярної літератури для підлітків.

Мета проекту ЛакіБукс - створення україномовної книжки, яка заповнить порожнечу на національному ринку науково-популярної літератури для підлітківПерший всеукраїнський благодійний проект з видавництва і поширення науково-пізнавальних книжок для підлітків ЛакіБукс презентували на "Книжковому Арсеналі" 19 травня.

Співзасновниками проекту стали благодійний фонд "Я майбутнє України" та IT-компанія Lucky Labs. Мету проекту автори визначають як "інтелектуальну українізацію", себто створення україномовної книжки, яка заповнить порожнечу на національному ринку науково-популярної літератури для підлітків.

"Ми з'ясували, що сьогодні в Україні видавати науково-популярну літературу непросто, – розповідає Марта Левченко, керівник благодійного фонду "Я майбутнє України". – Видавництва не можуть працювати у збиток, а хороша, яскрава книжка досить високовартісна. Гарна література не всім батькам по кишені. Тож ми вирішили посприяти появі таких книжок власними зусиллями". Антон Іванов, представник компанії Lucky Labs, зазначив: "Ми хочемо допомагати появі українських Ілонів Масків. ЛакіБукс – це не енциклопедична література, а сучасні книжки наукового змісту та прикладного спрямування. Виклад буде цікавим і нестандартним, доступним і без зайвих повчань, з яскравою інфографікою та інтерактивом. І все це – українською мовою!".
Член Ради експертів проекту, знаменитий музикант Олег Скрипка, вважає: "Слава Богу, сьогодні можна точно сказати, що в нас є бум дитячої літератури. Є певні видавництва, які зробили дуже багато, і вже протягом десятків років роблять. В мене двоє хлопців, вони теж цікавляться всілякими новинками. Наш дім забитий дитячими книжками високої якості, деякі з цих книжок є навіть одними з найкращих в світі. Я бажаю, щоб наш проект теж був найкращий в світі, щоб ми задавали тон в світі такої підліткової літератури. І, можливо, наші видання спонукатимуть якісь винаходи, що вирішать багато проблем: забрудення, здоров'я і тому подібне. І назва класна: "lucky books" – це щаслива книжка. Тому все буде класно!".
Мета проекту ЛакіБукс - створення україномовної книжки, яка заповнить порожнечу на національному ринку науково-популярної літератури для підлітків
Інший член Ради експертів, дитячий психолог Євген Мірошніченко, відзначив, що вірить, що книжки ЛакіБукс будуть дуже цілісними, залучатимуть до читання, ставитимуть цілі, даватимуть конкретні інструменти, як взаємодіяти в цьому складному світі, куди рухатися, про що говорити.
Мета проекту ЛакіБукс - створення україномовної книжки, яка заповнить порожнечу на національному ринку науково-популярної літератури для підлітків

Мета проекту ЛакіБукс - створення україномовної книжки, яка заповнить порожнечу на національному ринку науково-популярної літератури для підлітківПід час презентації було проанонсовано першу книжку, що вийде в рамках проекту – від майстра дитячого нон-фікшену Дмитра Кузьменка, відомого як Кузько Кузякін ("Біла трішки чорна-пречорна книжка", "Зубасті задачки" та ін.). Книжка нестандартно розповідатиме про математику у повсякденному житті, і вийде у видавництві "Темпора" восени.

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Українську медсестру відзначили в Арґентині за посвяту в боротьбі з пандемією COVID-19

понеділок, 12 квітень 2021, 0:30

Серед більш ніж 75 учасників відзначили українську медсестру за боротьбу з пандемією у Аргентині. 9 березня відбувся віртуальний захід “Солідарні жінки”, організований Жіночим Підкомітетом Аргентинської Федерації Громад, спільно з Дирекцією Громадських...

Ненавмисно зіпсували: Пара дописала пензлями картину ціною $416 тис.

понеділок, 12 квітень 2021, 0:05

Люди просто не зрозуміли нюанси виставки. Твір мистецтва вартістю $416 тис. пошкодила подружня пара, яка неправильно зрозуміла виставку в галереї, повідомляють Патріоти України. Чоловік і жінка, яким орієнтовно 20 років, відвідали виставку вуличного ми...