Вперше в Україні: Безкоштовна україномовна науково-популярна книжка для підлітків

Мету проекту автори визначають як створення україномовної книжки, яка заповнить порожнечу на національному ринку науково-популярної літератури для підлітків.

Мета проекту ЛакіБукс - створення україномовної книжки, яка заповнить порожнечу на національному ринку науково-популярної літератури для підлітківПерший всеукраїнський благодійний проект з видавництва і поширення науково-пізнавальних книжок для підлітків ЛакіБукс презентували на "Книжковому Арсеналі" 19 травня.

Співзасновниками проекту стали благодійний фонд "Я майбутнє України" та IT-компанія Lucky Labs. Мету проекту автори визначають як "інтелектуальну українізацію", себто створення україномовної книжки, яка заповнить порожнечу на національному ринку науково-популярної літератури для підлітків.

"Ми з'ясували, що сьогодні в Україні видавати науково-популярну літературу непросто, – розповідає Марта Левченко, керівник благодійного фонду "Я майбутнє України". – Видавництва не можуть працювати у збиток, а хороша, яскрава книжка досить високовартісна. Гарна література не всім батькам по кишені. Тож ми вирішили посприяти появі таких книжок власними зусиллями". Антон Іванов, представник компанії Lucky Labs, зазначив: "Ми хочемо допомагати появі українських Ілонів Масків. ЛакіБукс – це не енциклопедична література, а сучасні книжки наукового змісту та прикладного спрямування. Виклад буде цікавим і нестандартним, доступним і без зайвих повчань, з яскравою інфографікою та інтерактивом. І все це – українською мовою!".
Член Ради експертів проекту, знаменитий музикант Олег Скрипка, вважає: "Слава Богу, сьогодні можна точно сказати, що в нас є бум дитячої літератури. Є певні видавництва, які зробили дуже багато, і вже протягом десятків років роблять. В мене двоє хлопців, вони теж цікавляться всілякими новинками. Наш дім забитий дитячими книжками високої якості, деякі з цих книжок є навіть одними з найкращих в світі. Я бажаю, щоб наш проект теж був найкращий в світі, щоб ми задавали тон в світі такої підліткової літератури. І, можливо, наші видання спонукатимуть якісь винаходи, що вирішать багато проблем: забрудення, здоров'я і тому подібне. І назва класна: "lucky books" – це щаслива книжка. Тому все буде класно!".
Мета проекту ЛакіБукс - створення україномовної книжки, яка заповнить порожнечу на національному ринку науково-популярної літератури для підлітків
Інший член Ради експертів, дитячий психолог Євген Мірошніченко, відзначив, що вірить, що книжки ЛакіБукс будуть дуже цілісними, залучатимуть до читання, ставитимуть цілі, даватимуть конкретні інструменти, як взаємодіяти в цьому складному світі, куди рухатися, про що говорити.
Мета проекту ЛакіБукс - створення україномовної книжки, яка заповнить порожнечу на національному ринку науково-популярної літератури для підлітків

Мета проекту ЛакіБукс - створення україномовної книжки, яка заповнить порожнечу на національному ринку науково-популярної літератури для підлітківПід час презентації було проанонсовано першу книжку, що вийде в рамках проекту – від майстра дитячого нон-фікшену Дмитра Кузьменка, відомого як Кузько Кузякін ("Біла трішки чорна-пречорна книжка", "Зубасті задачки" та ін.). Книжка нестандартно розповідатиме про математику у повсякденному житті, і вийде у видавництві "Темпора" восени.

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Убогий совок: Маяковський писав слогани до реклами цигарок, а молодий Боярський знявся у рекламі "Меблі по зразках" (фото, відео)

середа, 23 вересень 2020, 8:50

Якою була реклама в Радянському Союзі, хто її придумував і скільки платили акторам. У перші роки Радянського Союзу слогани для реклами писав Володимир Маяковський, а з появою телебачення в роликах про товари і послуги знімалися навіть зірки екрану на з...

Ситуація п'ятого президента Білорусі плачевна, судячи з усього на нього чекає міжнародний правовий дефолт, - опозиціонер

середа, 23 вересень 2020, 8:25

У Білорусі перестали функціонувати закони, включно з тими, які були написані "під Лукашенко". П'ятий президент Білорусі Олександр Лукашенко опинився в стані правового дефолту всередині країни, повідомляють Патріоти України. Таку заяву в ефірі телеканал...