"Вот оно какое, светлое будущее": Як "руській мір" знищує український Донбас (фото)

У мережі показали, як на сьогоднішній день виглядає одна із залізничних станцій на окупованому Донбасі.

В сети показали, как на сегодняшний день выглядит одна из железнодорожных станций на оккупированном Донбассе.

Соответствующий пост в Twitter сделал Necro Mancer .

"#ОРДО - всё только начинается!" – написал он в подписи к фото.

Стоит отметить, что фото вызвало активное обсуждение в сети, в частности, один из пользователей показал, как выглядела эта же станция до прихода на Донбасс "русского мира".

Другой пользователь – Ccoder- сравнил снимки из непризнанной Абхазии и оккупированного Донбасса, указав на то, что они очень похожи.

"Ты что по лесу между колеями не видишь, что в Абхазию счастье пришло минимум лет на 6 раньше?", "И где помощь РФ, которую все так ждали на Донбассе? И намёка на помощь не видно. Развели народ как котят, и помрут в нищете", "Вот оно какое, светлое будущее", - пишут в интернете.

Джерело: Апостроф

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

За тиждень у християн східного обряду Великдень! Що дозволяється робити у Вербну неділю і чого не бажано

неділя, 9 квітень 2023, 8:18

За тиждень до Великодня, також у неділю, віруючі йдуть до церкви святити гілочки верби і приносять їх додому для захисту оселі, родинного добробуту та здоров'я рідних. Цей день називають Входом Господнім у Єрусалим, Вербною неділею, "шутковою" або "кві...

З архіву ПУ. Неймовірне нахабство: Путін привласнив собі історію України

середа, 27 липень 2022, 23:55

Кривавий диктатор відкрито збрехав, що хрещення Русі нібито стало відправною точкою розвитку російської державності "забувши", що під час хрещення Русі в Києві в 988 році не існувало навіть Москви. Глава Кремля 28 липня 2018 року заявив, що хрещення Ру...