"Водій! Підвези солдат!",- На столичних кіосках з'явилися звернення до водіїв автобусів

Такі звернення залишили невідомі.

Один з таких надписів є на МАФів на вулиці Бальзака

Можливо це стосується події, яка трапилася нещодавно, коли водій столичної маршрутки відмовився безкоштовно підвозити учасника бойових дій.

Тоді двоє учасників бойових дій зайшли до маршрутки і почали з'ясовувати у водія, чому він днями образив ветерана АТО. Мовляв, не захотів везти його безкоштовно.

Після цього двоє хлопців, учасників бойових дій, підійшли до дверцят з боку водія і почали на нього матюкатися. Зрештою їм вдалося "витягнути" з водія вибачення за те, що він не захотів перевозити безкоштовно ветерана АТО.

Джерело: Depo.Київ

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Неймовірне нахабство: Путін привласнив собі історію України

середа, 27 липень 2022, 23:55

Кривавий диктатор відкрито збрехав, що хрещення Русі нібито стало відправною точкою розвитку російської державності "забувши", що під час хрещення Русі в Києві в 988 році не існувало навіть Москви. Глава Кремля 28 липня 2018 року заявив, що хрещення Ру...

Маріупольці, які вижили: Правда з перших вуст від тих, кому вдалося вирватися з лап окупантів

неділя, 3 липень 2022, 6:08

Запоріжжя – одне із перших пристановищ, куди потрапляють маріупольці після пекла у своєму рідному місті. У Запоріжжі людям допомагають почати життя заново у прифронтовому місті. Патріоти України пропонують пізнати історії маріупольців, яким вдалося вир...