Відразу після Хеллоуїна: Моторошний астероїд у формі черепа наближатиметься до Землі

За підрахунками вчених астероїд 2015 TB145 буде наближатися так до Землі ще 105 разів.

Астероїд, який під певних освітленням нагадує людський череп, пролетить повз Землю відразу після Хеллоуїна. Офіційно він називається 2015 TB145 і являє собою так звану «мертву комету», яка втратила більшу частину свого льоду і газів, говориться на вебсайті NASA , інформують Патріоти України.

Це зображення було створено з використанням радарних даних, зібраних Національною науково-дослідною установою в обсерваторії Arecibo 1000 метрів (305 метрів) у Пуерто-Рико. Шість радарних зображень, використовуваних у анімації, було знято 30 жовтня 2015 року, а роздільна здатність зображення становить 25 футів (7,5 метра) на піксель. Фото: NAIC-Arecibo / NSF

Астероїд вперше пролетів повз Землю на Хеллоуїн-2015 року, тоді НАСА і назвали його «Великим гарбузом». Тоді астероїд пролетів повз Землю на відстані всього 482 803 кілометрів. Для порівняння, середня відстань між Землею і Місяцем становить 384 кілометри.

За підрахунками вчених 2015 TB145 буде наближатися так до Землі ще 105 разів. За словами вчених, діаметр космічної скелі близько 700 метрів.

Asteroid 2015 TB145. Ці перші зображення радарів від Обсерваторії Arecibo на 1000 футів (305 метрів) у Національному науковому фонді в Пуерто-Ріко вказують, що навколо Землі об'єкт сферичний і приблизно 2000 метрів в діаметрі. Радіолокаційні зображення були зняті 30 жовтня 2015 року, а роздільна здатність зображення - 25 футів (7,5 метра) на піксель. Кредити: NAIC-Arecibo / NSFАстероїд 2015 TB145 був відкритий 10 жовтня 2015 р. На базі Pan-STARRS-1 (панорамний оглядовий телескоп та швидкий відгук) університету Гаваї на Халеакалі, штат Мауі, частина спостережень об'єктів поблизу Землі (NEOO), що фінансується НАСА. Програма Наступного разу астероїд буде в районі Землі у вересні 2018 року, коли він зробить далекий прохід приблизно на 24 мільйони миль (38 мільйонів кілометрів), або близько чверті відстані між Землею та Сходом.

Радар є потужною технікою для вивчення розміру, форми, обертання, властивостей поверхні та шорсткості поверхні астероїдів, а також для поліпшення розрахунку орбіти астероїдів. Радарні вимірювання відстаней та швидкостей астероїдів часто дозволяють обчислювати орбіти астероїдів набагато далі в майбутнє.

Лабораторія реактивного руху NASA, Пасадена, штат Каліфорнія, організовує Центр навколоземних досліджень об'єктів для спостереження за навколоземним об'єктом NASA в рамках дирекції наукової місії агентства.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Гірше місце для мосту в підступній протоці обрати було важко: ''Навіть моряки Керченського порту говорили: "Не можна"', - інженер

четвер, 17 жовтень 2019, 14:30

Навіть при наявності величезного фінансування, недосконалий проект будівництва і помилки робочих приведуть до того, що Кримський міст простоїть недовго. Кримський міст розташовується в дуже складному з точки зору геології місці. З огляду на сумнівний п...

З архіву ПУ. Історія зрадника: "Поїхав рятувати світ від "злих правосєків". Результат - втрата здоров'я, забуття, стара халупа в забутому селі і заклики про допомогу бідному воїну "ополчення"

вівторок, 15 жовтень 2019, 20:30

Бойовик з кличкою " чернець" жив собі в Одесі, горя не знав, поки не сьорбнув настоянки глоду і не відчув себе" великим руським воїном. Як стверджується, якийсь Костянтин, під позивним "Чернець", родом з Одеси і батько п'яти дітей, в липні 2014 року ру...