Відомий київський українофоб розповів про останні дні життя Миколи Караченцова

Пухлина розділилася і почала розпадатися. Вивести її не було можливості, операцію хворий би не витримав

Володимир Бистряков і Микола КараченцовВідомий композитор та скандальний українофоб, котрий підтримує агресію Кремля в Україні киянин Володимир Бистряков природньо зберігає у Росії обширні зв'язки з товаришами "по цеху", котрі вбачають в ньому "правильного хохла". Був він близьким другом і Миколи Караченцова. Й розповів по останні дні життя актора, а також поділився спогадами про покійного, інформують Патріоти України.

«Последний раз мы с ним виделись в больнице две недели назад. Он был такой румяный, потом мне Андрюша сказал, что он просто опухший. Его опухоль разделилась и начала распадаться. Вывести ее не было возможности, операцию он бы не выдержал. Это и усугубило конец. Семья уже ожидала, что его не станет», - розповів Бистряков.

За словами композитора, близькі Миколи Караченцова всіляко намагалися відвернути актора від поганих думок і розвеселити.

«Мы старались его как-то поддержать, смешили. Люда рассказывала смешные истории, я рассказывал. Он был человек очень смешливый, очень компанейский, никогда никому не отказывал ни в автографах, ни в поцелуях, ни в объятиях. Тем не менее, друзей у него было не так много. Он был очень избирательный», - згадує Володимир Бистряков.

Нагадаємо, Микола Караченцов помер 26 листопада рано вранці в онкологічній клініці Підмосков'я. Причиною смерті стала відмова нирок, які виявилися повністю вражені метастазами, викликаними раком легенів.

М. Караченцов помер напередодні дня народження

Джерело: КП в Україні

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Люди працюють з ранку і до ночі": Чим шокував українку острів сонця та квітів (фото)

вівторок, 18 січень 2022, 3:00

"У Греції є все", - відомий вислів, який спонукає поїхати до цієї сонячної та багатої історією країни. Українка, яка виросла в Севастополі, вчилася і працювала у Києві, а тепер живе у Греції, розповіла, чому навчив її Кіпр. Ксенія Осадчук виросла в Сев...

Хіти тижня. Вкрали все, що змогли, перекинулися на звичаї: Як на Росії перебрехали відому українську колядку (відео)

субота, 15 січень 2022, 2:00

Росіяни нахабно видали українську колядку за свою. У мережі українці активно обговорюють переспів російською мовою традиційної української колядки «Добрий вечір тобі, пане господарю», повідомляють Патріоти України. Зокрема, перший куплет російської вер...