Вакарчук - Зеленський проти Ляшко - Бойко: Хороші шанси вийти до другого туру, - дипломат

Все йде до того, що другий тур президентських виборів обіцяє цікаві пари нових політиків, яких зараз навіть в президентських рейтингах немає.

Другий тур президентських виборів може бути або за участю старих традиційних політиків або не політиків, або між новими політиками, яких зараз навіть в президентських рейтингах немає, або між популістами і реваншистами. Про це у своєму блозі пише український дипломат Вадим Трюхан, інформують Патріоти України.

Юлія Тимошенко - Петро Порошенко

За його словами, найвірогідніший другий тур: Петро Порошенко - Юлія Тимошенко. Другий можливий варіант: Святослав Вакарчук - Володимир Зеленський , на думку дипломата, кого-то в цій парі претендентів на головну посаду в країні може вибити Віктор Чумак. Ну, і сама несподівана пара у другому турі: Олег Ляшко - Юрій Бойко.

Володимир Зеленський - Святослав Вакарчук

Олег Ляшко - Юрій БойкоЗа словами Вадима Трюхана, щодо Віктора Чумака, звичайно, є ряд питань, але він з політиків нової генерації, хоч маловідомий в широких колах. Також, як Чумак може «вистрілити» якась «темна конячка», про яку ми поки навіть і не думаємо. Ці вибори можуть стати вельми специфічними, коли за пару місяців може з'явиться кандидат, якого сьогодні немає в одній соціологічною вибіркою.

Віктор Чумак

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Новинку розсекретили раніше часу: Шпигунські фото BMW 4-Series 2021

середа, 3 червень 2020, 6:24

Зображення злили в Мережу через неофіційний канал. Офіційна презентація баварського купе 4-ї Серії була призначена на 2 червня. Але шпигуни виклали фото в мережу раніше, повідомляють Патріоти України. Хтось скопіював сторінки фірмового буклета BMW 4-Se...

"Намагаюся не вживати фемінітиви і вважаю, що найвища повага до професіонала - це коли його стать взагалі не згадується", - Олена Білозерська

середа, 3 червень 2020, 6:08

Олена Білозерська, доброволець ДУК ПС, офіцер ЗСУ, автор «Щоденника нелегального солдата» пояснила свою позицію. Олена Леонідівна Білозерська — український журналіст, блогер та громадський діяч, володарка першого місця у всесвітньому конкурсі блогів Th...