Вакарчук - Зеленський проти Ляшко - Бойко: Хороші шанси вийти до другого туру, - дипломат

Все йде до того, що другий тур президентських виборів обіцяє цікаві пари нових політиків, яких зараз навіть в президентських рейтингах немає.

Другий тур президентських виборів може бути або за участю старих традиційних політиків або не політиків, або між новими політиками, яких зараз навіть в президентських рейтингах немає, або між популістами і реваншистами. Про це у своєму блозі пише український дипломат Вадим Трюхан, інформують Патріоти України.

Юлія Тимошенко - Петро Порошенко

За його словами, найвірогідніший другий тур: Петро Порошенко - Юлія Тимошенко. Другий можливий варіант: Святослав Вакарчук - Володимир Зеленський , на думку дипломата, кого-то в цій парі претендентів на головну посаду в країні може вибити Віктор Чумак. Ну, і сама несподівана пара у другому турі: Олег Ляшко - Юрій Бойко.

Володимир Зеленський - Святослав Вакарчук

Олег Ляшко - Юрій БойкоЗа словами Вадима Трюхана, щодо Віктора Чумака, звичайно, є ряд питань, але він з політиків нової генерації, хоч маловідомий в широких колах. Також, як Чумак може «вистрілити» якась «темна конячка», про яку ми поки навіть і не думаємо. Ці вибори можуть стати вельми специфічними, коли за пару місяців може з'явиться кандидат, якого сьогодні немає в одній соціологічною вибіркою.

Віктор Чумак

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Гірше місце для мосту в підступній протоці обрати було важко: ''Навіть моряки Керченського порту говорили: "Не можна"', - інженер

четвер, 17 жовтень 2019, 14:30

Навіть при наявності величезного фінансування, недосконалий проект будівництва і помилки робочих приведуть до того, що Кримський міст простоїть недовго. Кримський міст розташовується в дуже складному з точки зору геології місці. З огляду на сумнівний п...

З архіву ПУ. Історія зрадника: "Поїхав рятувати світ від "злих правосєків". Результат - втрата здоров'я, забуття, стара халупа в забутому селі і заклики про допомогу бідному воїну "ополчення"

вівторок, 15 жовтень 2019, 20:30

Бойовик з кличкою " чернець" жив собі в Одесі, горя не знав, поки не сьорбнув настоянки глоду і не відчув себе" великим руським воїном. Як стверджується, якийсь Костянтин, під позивним "Чернець", родом з Одеси і батько п'яти дітей, в липні 2014 року ру...