"В прорыв! Россияне прорвались опять назад" - росіянин

Про характерну національну рису росіян.

Колишній російський політик, Герой Соцпраці, будівельник, нині пенсіонер Микола Травкін підмітив характерну рису росіян. Про це він написав на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук, повідомляють Патріоти України.

Вчера снова прозвучала команда - в прорыв!

Прорыв - это наша национальная традиция. Раньше, в СССР, прорывы назывались "пятилетками", но потом поняли, что прорывались не в ту сторону, развернулись, и прорывы стали объявлять раз в 4 года. После каждого прорыва трясли головой и не могли понять: "Ну, и куда же мы, б…, опять попали?"

Многие из прорывов не выходили и в целях народосбережения решили прорываться пореже, раз в 6 лет. Первый шестилетний прорыв - "Прорыв 2012-2018" - привёл к взрывному росту патриотизма, однако в части экономических показателей и уровня жизни оказалось, что прорвались опять назад.

Но главное - не унывать! У нас тысячелетняя история. Причём из одних побед. Путём прорывов. Прорыв - это наш образ жизни. Так что вперёд, россияне, в "Прорыв 2018-2024".


Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

За тиждень у християн східного обряду Великдень! Що дозволяється робити у Вербну неділю і чого не бажано

неділя, 9 квітень 2023, 8:18

За тиждень до Великодня, також у неділю, віруючі йдуть до церкви святити гілочки верби і приносять їх додому для захисту оселі, родинного добробуту та здоров'я рідних. Цей день називають Входом Господнім у Єрусалим, Вербною неділею, "шутковою" або "кві...

З архіву ПУ. Неймовірне нахабство: Путін привласнив собі історію України

середа, 27 липень 2022, 23:55

Кривавий диктатор відкрито збрехав, що хрещення Русі нібито стало відправною точкою розвитку російської державності "забувши", що під час хрещення Русі в Києві в 988 році не існувало навіть Москви. Глава Кремля 28 липня 2018 року заявив, що хрещення Ру...