"В прорыв! Россияне прорвались опять назад" - росіянин

Про характерну національну рису росіян.

Колишній російський політик, Герой Соцпраці, будівельник, нині пенсіонер Микола Травкін підмітив характерну рису росіян. Про це він написав на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук, повідомляють Патріоти України.

Вчера снова прозвучала команда - в прорыв!

Прорыв - это наша национальная традиция. Раньше, в СССР, прорывы назывались "пятилетками", но потом поняли, что прорывались не в ту сторону, развернулись, и прорывы стали объявлять раз в 4 года. После каждого прорыва трясли головой и не могли понять: "Ну, и куда же мы, б…, опять попали?"

Многие из прорывов не выходили и в целях народосбережения решили прорываться пореже, раз в 6 лет. Первый шестилетний прорыв - "Прорыв 2012-2018" - привёл к взрывному росту патриотизма, однако в части экономических показателей и уровня жизни оказалось, что прорвались опять назад.

Но главное - не унывать! У нас тысячелетняя история. Причём из одних побед. Путём прорывов. Прорыв - это наш образ жизни. Так что вперёд, россияне, в "Прорыв 2018-2024".


Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Неймовірне нахабство: Путін привласнив собі історію України

середа, 27 липень 2022, 23:55

Кривавий диктатор відкрито збрехав, що хрещення Русі нібито стало відправною точкою розвитку російської державності "забувши", що під час хрещення Русі в Києві в 988 році не існувало навіть Москви. Глава Кремля 28 липня 2018 року заявив, що хрещення Ру...

Маріупольці, які вижили: Правда з перших вуст від тих, кому вдалося вирватися з лап окупантів

неділя, 3 липень 2022, 6:08

Запоріжжя – одне із перших пристановищ, куди потрапляють маріупольці після пекла у своєму рідному місті. У Запоріжжі людям допомагають почати життя заново у прифронтовому місті. Патріоти України пропонують пізнати історії маріупольців, яким вдалося вир...