Українці змінюють уподобання після заборони російських соцмереж (інфографіка)

Instagram і Facebook збільшив свою аудиторію на 3,5 мільйона користувачів.

Після блокування російських соцмереж, українські користувачі визначають для себе альтернативу. Аудиторія Instagram за останні півтора місяці виросла майже в півтора рази. Про це повідомляє Watcher, посилаючись посиланням на дані внутрішньої статистики Facebook для рекламодавців.

Кількість користувачів в Instagram зросла з 3,8 мільйона до 5,6 мільйона. У Facebook зовсім інша динаміка - за останній тиждень кількість українських клієнтів зменшилася на 100 тисяч. Показник впав з 9 мільйонів до 8,9 мільйона.

Причиною падіння може бути те, що в перший період заборони російських ресурсів був сильний пік нових реєстрацій. Загальна унікальна аудиторія Facebook і Instagram в Україні становить 11 мільйонів користувачів. На кожну соцмережу припадає 8,9 мільйона і 5,6 мільйона клієнтів відповідно. Це означає, що обома сервісами користується 3,3 мільйона українців.

Саме в Instagram і Facebook перейшли українські користувачі після заборони ВКонтакте і Однокласники. Ще в травні їх унікальна аудиторія становила 7,5 мільйона користувачів.

Тобто з моменту заборони російських ресурсів цей показник виріс на 3,5 млн. Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, з'явилися дані, за які посади в соцмережах можуть притягнути до відповідальності перед законом.

Автор матеріалу: Александр Майер

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

За тиждень у християн східного обряду Великдень! Що дозволяється робити у Вербну неділю і чого не бажано

неділя, 9 квітень 2023, 8:18

За тиждень до Великодня, також у неділю, віруючі йдуть до церкви святити гілочки верби і приносять їх додому для захисту оселі, родинного добробуту та здоров'я рідних. Цей день називають Входом Господнім у Єрусалим, Вербною неділею, "шутковою" або "кві...

З архіву ПУ. Неймовірне нахабство: Путін привласнив собі історію України

середа, 27 липень 2022, 23:55

Кривавий диктатор відкрито збрехав, що хрещення Русі нібито стало відправною точкою розвитку російської державності "забувши", що під час хрещення Русі в Києві в 988 році не існувало навіть Москви. Глава Кремля 28 липня 2018 року заявив, що хрещення Ру...