Українці стали частіше літати за кордон

Прес-служба Державної авіаційної служби України повідомила на скільки зріс пасажиропотік через аеропорти України.

Аеропорт БориспільС начала 2017 года украинские авиакомпании увеличили международные пассажирские перевозки на 41,8% - до 4,1 млн человек.

Как сообщает пресс-служба Государственной авиационной службы Украины, международные перевозки украинских авиакомпаний выросли на 41,8% по сравнению 2016 годом и составили 4,1 млн человек. Общий пассажиропоток через аэропорты Украины вырос на 34,1% и составил 7,1 млн человек.

За первое полугодие 2017 года украинскими авиакомпаниями выполнено 42,2 тыс. коммерческих рейсов, что на 23,8% больше в сравнении с аналогичным периодом 2016 года.

Общее количество международных коммерческих рейсов с начала года выросло на 22% и составило 35,5 тыс рейсов.


Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Що буде з вами, якщо щодня додавати свіжий імбир у чай?

субота, 18 червень 2022, 21:25

Імбир використовують як приправу, добавки в напої, а також з метою лікування. Але як він подіє на ваш організм? Якщо почати вживати свіжий імбир щодня, то дуже скоро ви помітите позитивні зміни в організмі. Найкраще додавати невеликі шматочки кореня ім...

"Шкіра вбирає все, що ви на неї наносите": Найгарячіша бабуся в світі розкрила секрет своєї краси

субота, 18 червень 2022, 21:19

Джина також розповіла про свій раціон та відкрила свій погляд на психологію. Австралійка Джина Стюарт, визнана найгарячішою бабусею в світі, заявила, що підтримувати зовнішній вигляд їй допомагають суворий режим догляду за шкірою й дієта. До того ж вон...