Українці стали частіше літати за кордон

Прес-служба Державної авіаційної служби України повідомила на скільки зріс пасажиропотік через аеропорти України.

Аеропорт БориспільС начала 2017 года украинские авиакомпании увеличили международные пассажирские перевозки на 41,8% - до 4,1 млн человек.

Как сообщает пресс-служба Государственной авиационной службы Украины, международные перевозки украинских авиакомпаний выросли на 41,8% по сравнению 2016 годом и составили 4,1 млн человек. Общий пассажиропоток через аэропорты Украины вырос на 34,1% и составил 7,1 млн человек.

За первое полугодие 2017 года украинскими авиакомпаниями выполнено 42,2 тыс. коммерческих рейсов, что на 23,8% больше в сравнении с аналогичным периодом 2016 года.

Общее количество международных коммерческих рейсов с начала года выросло на 22% и составило 35,5 тыс рейсов.


Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

За тиждень у християн східного обряду Великдень! Що дозволяється робити у Вербну неділю і чого не бажано

неділя, 9 квітень 2023, 8:18

За тиждень до Великодня, також у неділю, віруючі йдуть до церкви святити гілочки верби і приносять їх додому для захисту оселі, родинного добробуту та здоров'я рідних. Цей день називають Входом Господнім у Єрусалим, Вербною неділею, "шутковою" або "кві...

З архіву ПУ. Неймовірне нахабство: Путін привласнив собі історію України

середа, 27 липень 2022, 23:55

Кривавий диктатор відкрито збрехав, що хрещення Русі нібито стало відправною точкою розвитку російської державності "забувши", що під час хрещення Русі в Києві в 988 році не існувало навіть Москви. Глава Кремля 28 липня 2018 року заявив, що хрещення Ру...