Відзнаку Der Leica Oskar Barnack Award українець отримав у Берліні за серію світлин із-за лаштунків нічної індустрії розваг у Китаї.
Туди Сергій поїхав підзаробити танцюристом і там почав знімати красу у софітах, гламур на сцені та втому, пияцтво, передозування наркотиками і сльози безвиході за кулісами.
"Ось ця фотографія – одна з найбільш потужних для мене. Дівчина заносить свою подругу на плечах, та у відключці, забігає охорона, керівництво, починають її приводити до тями", - розповів Мельниченко.
Численні критики, оцінюючи його світлини, зауважили, що саме завдяки тому, що Сергій і сам був частиною цієї кухні розваг, він зміг передати на світлинах усі реалії. "Ми відчуваємо країну, де це було. Важливо, що вдалося Сергію передати – це стан. Почуття цих дівчат, які працюють на сцені, їхні емоції, які вони висловлюють поза сценою, їх життя", - пояснила засновник арт-простору Face Fundation Тетяна Миронова. Роботи українця вже об’їхали десятки країн, і теперішня виставка в столиці, по суті, фінал його життя розваг. Адже Мельниченко не приховує, що шукав себе в багатьох напрямках, а знайшов у фотографії. Перемога в конкурсі принесла йому ще й 10 тисяч євро. Завдяки чому Сергій вже має в роботі чотири нових фотопроекти і дуже скоро представить їх світу.
За тиждень до Великодня, також у неділю, віруючі йдуть до церкви святити гілочки верби і приносять їх додому для захисту оселі, родинного добробуту та здоров'я рідних. Цей день називають Входом Господнім у Єрусалим, Вербною неділею, "шутковою" або "кві...
Кривавий диктатор відкрито збрехав, що хрещення Русі нібито стало відправною точкою розвитку російської державності "забувши", що під час хрещення Русі в Києві в 988 році не існувало навіть Москви. Глава Кремля 28 липня 2018 року заявив, що хрещення Ру...