Україна достойно представлена в Європі і її популярність зростає, - Руслана

Руслана вразила Лондон етнічною українською технікою співу, містичний спів вона опанувала в горах.

Руслана, London Eurovision Party

Україна була достойно представлена в Європі на London Eurovision Party. Про це у власному Facebook написала українська співачка, переможниця Євробачення Руслана Лижичко:

"Моя етнічна техніка і містичний спів, які я опанувала в горах і на чому зараз будую весь свій новий проект (як і виступ на цьогорічному Євробаченні-2017), заворожують людей аж настільки, що вони часом забувають, де вони знаходяться. Я щоразу це бачу по аудиторії.

Сьогодні на London Eurovision Party я була особливо вражена.

Коли я почала сьогодні ці нестандартні інтерактиви, вся публіка підспівувала мені ці екзотичні українські фрази. Це не може не збуджувати. Так музика об'єднує країни і континети.

Так Євробачення об'єднує музикантів.

Звичайно, всі напам'ять співали "Wild Dances" і навіть "Dance with the wolves".

Навіть через 12 років за лаштунками у мене відчуття, що я не переможниця Євробачення, а знову його учасниця. Я щоразу себе відчуваю, як людина, яка не вже перемогла, а яка тільки має перемогти. Але коли мене за лаштунками журналісти чи інші музиканти, чи навіть мої друзі запитують, чи не планую я знову взяти участь у Євробаченні знову, я завжди віджартовуюся, мовляв, Євробачення - це вже "підкорена вершина", наступною перемогою має бути щось інше. Таким чином я хочу дати зрозуміти, що ми йдемо вперед і прагнемо інтегруватися у світ, зробити свою українську екзотику популярною у світі і дати сучасній музиці щось особливе.

Мені дуже приємно, що на українське реагують величезним збудженням.

Традиційно зі сцени я запрошувала всіх в Україну.

Водночас, хочу відмітити, що переді мною виступали цьогорічні представники від України. Я була задоволена їх виступом. Вони дуже стильно і професійно відпрацювади. Лондон їх прекрасно прийняв.

На завершення можу лише сказати, що Україна достойно представлена в Європі і популярність України в музичних колах Європи зростає".


Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Неймовірне нахабство: Путін привласнив собі історію України

середа, 27 липень 2022, 23:55

Кривавий диктатор відкрито збрехав, що хрещення Русі нібито стало відправною точкою розвитку російської державності "забувши", що під час хрещення Русі в Києві в 988 році не існувало навіть Москви. Глава Кремля 28 липня 2018 року заявив, що хрещення Ру...

Маріупольці, які вижили: Правда з перших вуст від тих, кому вдалося вирватися з лап окупантів

неділя, 3 липень 2022, 6:08

Запоріжжя – одне із перших пристановищ, куди потрапляють маріупольці після пекла у своєму рідному місті. У Запоріжжі людям допомагають почати життя заново у прифронтовому місті. Патріоти України пропонують пізнати історії маріупольців, яким вдалося вир...