Україна достойно представлена в Європі і її популярність зростає, - Руслана

Руслана вразила Лондон етнічною українською технікою співу, містичний спів вона опанувала в горах.

Руслана, London Eurovision Party

Україна була достойно представлена в Європі на London Eurovision Party. Про це у власному Facebook написала українська співачка, переможниця Євробачення Руслана Лижичко:

"Моя етнічна техніка і містичний спів, які я опанувала в горах і на чому зараз будую весь свій новий проект (як і виступ на цьогорічному Євробаченні-2017), заворожують людей аж настільки, що вони часом забувають, де вони знаходяться. Я щоразу це бачу по аудиторії.

Сьогодні на London Eurovision Party я була особливо вражена.

Коли я почала сьогодні ці нестандартні інтерактиви, вся публіка підспівувала мені ці екзотичні українські фрази. Це не може не збуджувати. Так музика об'єднує країни і континети.

Так Євробачення об'єднує музикантів.

Звичайно, всі напам'ять співали "Wild Dances" і навіть "Dance with the wolves".

Навіть через 12 років за лаштунками у мене відчуття, що я не переможниця Євробачення, а знову його учасниця. Я щоразу себе відчуваю, як людина, яка не вже перемогла, а яка тільки має перемогти. Але коли мене за лаштунками журналісти чи інші музиканти, чи навіть мої друзі запитують, чи не планую я знову взяти участь у Євробаченні знову, я завжди віджартовуюся, мовляв, Євробачення - це вже "підкорена вершина", наступною перемогою має бути щось інше. Таким чином я хочу дати зрозуміти, що ми йдемо вперед і прагнемо інтегруватися у світ, зробити свою українську екзотику популярною у світі і дати сучасній музиці щось особливе.

Мені дуже приємно, що на українське реагують величезним збудженням.

Традиційно зі сцени я запрошувала всіх в Україну.

Водночас, хочу відмітити, що переді мною виступали цьогорічні представники від України. Я була задоволена їх виступом. Вони дуже стильно і професійно відпрацювади. Лондон їх прекрасно прийняв.

На завершення можу лише сказати, що Україна достойно представлена в Європі і популярність України в музичних колах Європи зростає".


Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

За тиждень у християн східного обряду Великдень! Що дозволяється робити у Вербну неділю і чого не бажано

неділя, 9 квітень 2023, 8:18

За тиждень до Великодня, також у неділю, віруючі йдуть до церкви святити гілочки верби і приносять їх додому для захисту оселі, родинного добробуту та здоров'я рідних. Цей день називають Входом Господнім у Єрусалим, Вербною неділею, "шутковою" або "кві...

З архіву ПУ. Неймовірне нахабство: Путін привласнив собі історію України

середа, 27 липень 2022, 23:55

Кривавий диктатор відкрито збрехав, що хрещення Русі нібито стало відправною точкою розвитку російської державності "забувши", що під час хрещення Русі в Києві в 988 році не існувало навіть Москви. Глава Кремля 28 липня 2018 року заявив, що хрещення Ру...