У Росії створили машину для розгону мітингів (фото, відео)

Машина для розгону мітингів була розроблена на базі російського концерну "Калашников".

На базе российского концерна «Калашников» разработали специальную машину для нужд полиции. Об этом сообщили в пресс-службе концерна.

Спецтранспорт «Щит» разработан специально, чтобы подавлять митинги. Машина снабжена защищенной кабиной, водометом и огромным стальным щитом, который устанавливается впереди кабины.


Разработчики утверждают, что по своей технической оснащенности и производительности комплекс «Щит» превосходит существующие зарубежные аналоги.

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

За тиждень у християн східного обряду Великдень! Що дозволяється робити у Вербну неділю і чого не бажано

неділя, 9 квітень 2023, 8:18

За тиждень до Великодня, також у неділю, віруючі йдуть до церкви святити гілочки верби і приносять їх додому для захисту оселі, родинного добробуту та здоров'я рідних. Цей день називають Входом Господнім у Єрусалим, Вербною неділею, "шутковою" або "кві...

З архіву ПУ. Неймовірне нахабство: Путін привласнив собі історію України

середа, 27 липень 2022, 23:55

Кривавий диктатор відкрито збрехав, що хрещення Русі нібито стало відправною точкою розвитку російської державності "забувши", що під час хрещення Русі в Києві в 988 році не існувало навіть Москви. Глава Кремля 28 липня 2018 року заявив, що хрещення Ру...