У Польщі роботодавці підвищили оплату праці заробітчан

В Німеччині заробітчани можуть заробити в чотири рази більше, ніж в Польщі.

Польские работодатели начали платить украинским заробитчанам на треть больше. Особенно - штукатурам, поварам, каменщикам и работникам отелей. После введения безвиза украинцы тщательнее присматриваются к возможностям заработков в других странах Евросоюза. Скажем, в Германии они могут заработать в четыре раза больше, чем в Польше. Хотя безвиз и не дает права на трудовую визу.

Поэтому польские работодатели и вынуждены повысить плату. Если раньше почасовые ставки составляли 9-10 злотых (65-70 грн), то сейчас в разных отраслях оплата выросла до 14-25 злотых (100-180 грн). Об этом передают СМИ со ссылкой на данные польской рекрутинговой фирмы Upper Job.

Также в Польше украинским заробитчанам теперь часто предлагают различные формы поощрения. Например, бесплатно предоставляют жилье, что позволяет сэкономить 300-500 злотых (2,1-3,6 тыс. грн).

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Що буде з вами, якщо щодня додавати свіжий імбир у чай?

субота, 18 червень 2022, 21:25

Імбир використовують як приправу, добавки в напої, а також з метою лікування. Але як він подіє на ваш організм? Якщо почати вживати свіжий імбир щодня, то дуже скоро ви помітите позитивні зміни в організмі. Найкраще додавати невеликі шматочки кореня ім...

"Шкіра вбирає все, що ви на неї наносите": Найгарячіша бабуся в світі розкрила секрет своєї краси

субота, 18 червень 2022, 21:19

Джина також розповіла про свій раціон та відкрила свій погляд на психологію. Австралійка Джина Стюарт, визнана найгарячішою бабусею в світі, заявила, що підтримувати зовнішній вигляд їй допомагають суворий режим догляду за шкірою й дієта. До того ж вон...