У Польщі роботодавці підвищили оплату праці заробітчан

В Німеччині заробітчани можуть заробити в чотири рази більше, ніж в Польщі.

Польские работодатели начали платить украинским заробитчанам на треть больше. Особенно - штукатурам, поварам, каменщикам и работникам отелей. После введения безвиза украинцы тщательнее присматриваются к возможностям заработков в других странах Евросоюза. Скажем, в Германии они могут заработать в четыре раза больше, чем в Польше. Хотя безвиз и не дает права на трудовую визу.

Поэтому польские работодатели и вынуждены повысить плату. Если раньше почасовые ставки составляли 9-10 злотых (65-70 грн), то сейчас в разных отраслях оплата выросла до 14-25 злотых (100-180 грн). Об этом передают СМИ со ссылкой на данные польской рекрутинговой фирмы Upper Job.

Также в Польше украинским заробитчанам теперь часто предлагают различные формы поощрения. Например, бесплатно предоставляют жилье, что позволяет сэкономить 300-500 злотых (2,1-3,6 тыс. грн).

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

За тиждень у християн східного обряду Великдень! Що дозволяється робити у Вербну неділю і чого не бажано

неділя, 9 квітень 2023, 8:18

За тиждень до Великодня, також у неділю, віруючі йдуть до церкви святити гілочки верби і приносять їх додому для захисту оселі, родинного добробуту та здоров'я рідних. Цей день називають Входом Господнім у Єрусалим, Вербною неділею, "шутковою" або "кві...

З архіву ПУ. Неймовірне нахабство: Путін привласнив собі історію України

середа, 27 липень 2022, 23:55

Кривавий диктатор відкрито збрехав, що хрещення Русі нібито стало відправною точкою розвитку російської державності "забувши", що під час хрещення Русі в Києві в 988 році не існувало навіть Москви. Глава Кремля 28 липня 2018 року заявив, що хрещення Ру...