В Одесі дітей за призове місце нагородили порожніми коробками без цукерок, ще й простроченими

Грошей на більше у організаторів, напевне, не знайшлося.

Привчати дітей до спорту – річ корисна, але за кожну перемогу школярам потрібна винагорода, аби бути певними у своїх силах. Втім, в Одесі переможцям змагання замість заохочення підсунули пусті коробки, де теоретично повинні були бути подарунки, повідомляють Патріоти України.

Знімок цього "презенту" опублікували на сторінці спільноти "Чорний список Одеса" у Facebook:

"Так, дитині за призове місце подарували порожню коробку без цукерок, ще й прострочену. У ній знаходилися формочки для ялинкових іграшок з картону. 2-й етап змагання в Одесі !! За призове місце дитині видали коробку АВК з цукерками, за фактом коробка виявилася без цукерок, а з формочками у вигляді ялинкових іграшок. А цукерки прибрали, прострочені були ще влітку !! Інші міста України гостинно зустрічають спортсменів !! Ганьбище!!", - йдеться в коментарі до фото.

Користувачі звернули увагу, що виробник тут ні до чого, вся справа в організаторах – їм і треба поставити питання, чому так поводяться з дітьми. Хтось навіть порадив обирати більш раціональні і корисні подарунки:

"Дожили ... Уже дітей цукерок позбавляють, мабуть самі зжерли а коробочки роздали. Дорослі люди, а надійшли погано. Вже на що, а на цукерки в нашій країні дефіциту немає"," Взагалі вважаю подарунки у вигляді цукерок та іншої харчової продукції найбезглуздішими. У декого може бути просто алергія на них і взагалі це не корисно. Дітям краще іграшки розвиваючі якісь попелиці книги", " Нижче опуститися просто неможливо, відняти у діток? Чи не подавляться цими цукерками той хто зробив цю підлість", " призовий фонд який? Скільки зібрали з вас грошей за участь в змаганнях ???", "при всьому цьому батьки самі оплатили поїздку, костюми, внески за участь, адже не всі знають, що в нашій державі федерації живуть тільки за рахунок батьків і спонсорів".


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Що буде з вами, якщо щодня додавати свіжий імбир у чай?

субота, 18 червень 2022, 21:25

Імбир використовують як приправу, добавки в напої, а також з метою лікування. Але як він подіє на ваш організм? Якщо почати вживати свіжий імбир щодня, то дуже скоро ви помітите позитивні зміни в організмі. Найкраще додавати невеликі шматочки кореня ім...

"Шкіра вбирає все, що ви на неї наносите": Найгарячіша бабуся в світі розкрила секрет своєї краси

субота, 18 червень 2022, 21:19

Джина також розповіла про свій раціон та відкрила свій погляд на психологію. Австралійка Джина Стюарт, визнана найгарячішою бабусею в світі, заявила, що підтримувати зовнішній вигляд їй допомагають суворий режим догляду за шкірою й дієта. До того ж вон...