"У нас ВВП на душу - 4 тисячі доларів, а країна має кількість електромобілів в рази більшу, ніж сусідня багатша Польща": Україна посіла 5 місце за темпами розвитку електромобілів

Україна обійшла США, Південну Корею, Японію, Францію та Нідерланди та посіла 5-е місце у світовому рейтингу розвитку електромобілів.

Україна посіла 5-е місце у світовому рейтингу розвитку електромобілів, обігнавши США, Південну Корею, Японію, Францію та Нідерланди.

Про це співзасновник Electrocars Олександр Кравцов на своїй сторінці в Facebook.

"Аналітики дивуються - у нас ВВП на душу - 4 тисячі доларів, а країна має кількість електромобілів в рази більше ніж сусідня багатша Польща ", - зазначив він.

"Наше бажання не платити за дорогий бензин забезпечує частку електромобілів на ринку авто в 4% і дозволяє за темпами розвитку інфраструктури на сьогодні обходить більшість розвинених країн", - додав Кравцов.

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Неймовірне нахабство: Путін привласнив собі історію України

середа, 27 липень 2022, 23:55

Кривавий диктатор відкрито збрехав, що хрещення Русі нібито стало відправною точкою розвитку російської державності "забувши", що під час хрещення Русі в Києві в 988 році не існувало навіть Москви. Глава Кремля 28 липня 2018 року заявив, що хрещення Ру...

Маріупольці, які вижили: Правда з перших вуст від тих, кому вдалося вирватися з лап окупантів

неділя, 3 липень 2022, 6:08

Запоріжжя – одне із перших пристановищ, куди потрапляють маріупольці після пекла у своєму рідному місті. У Запоріжжі людям допомагають почати життя заново у прифронтовому місті. Патріоти України пропонують пізнати історії маріупольців, яким вдалося вир...