"У нас ВВП на душу - 4 тисячі доларів, а країна має кількість електромобілів в рази більшу, ніж сусідня багатша Польща": Україна посіла 5 місце за темпами розвитку електромобілів

Україна обійшла США, Південну Корею, Японію, Францію та Нідерланди та посіла 5-е місце у світовому рейтингу розвитку електромобілів.

Україна посіла 5-е місце у світовому рейтингу розвитку електромобілів, обігнавши США, Південну Корею, Японію, Францію та Нідерланди.

Про це співзасновник Electrocars Олександр Кравцов на своїй сторінці в Facebook.

"Аналітики дивуються - у нас ВВП на душу - 4 тисячі доларів, а країна має кількість електромобілів в рази більше ніж сусідня багатша Польща ", - зазначив він.

"Наше бажання не платити за дорогий бензин забезпечує частку електромобілів на ринку авто в 4% і дозволяє за темпами розвитку інфраструктури на сьогодні обходить більшість розвинених країн", - додав Кравцов.

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Хірошіміт: Дивні сліди ядерного бомбардування Хіросіми (фото)

четвер, 23 травень 2019, 0:35

На пляжах в затоці Хіросіми міжнародна група геологів виявила незвичайні типи гірських порід. Аналіз знайдених частинок показав, що утворилися вони після скидання 6 серпня 1945 року на Хіросіму американської ядерної бомби "Малюк", передають Патріоти Ук...

Нововведення НБУ гарантують складнощі з отриманням кредиту українцями

середа, 22 травень 2019, 23:48

Для отримання кредиту у банку будуть встановлені жорсткі умови. В Україні посилять умови для отримання кредиту в банку. Національний банк своєю постановою №70 з 1 липня 2019 року ввів у дію тестовий режим нової системи, а з 1 грудня всі фінансові устан...