"У нас своя шариатская полиция, нам эти бельгийцы не указ": Шокуюча розповідь про Брюссель, - блогер

Георгій Зотов вразив мережі розповіддю про реальне життя в районі Моленбек в Брюсселі, більшість населення якого складають вихідці з арабських країн.

Бельгія, Брюссель/ фото Георгій Зотов

Пользователей социальных сетей впечатлил рассказ блогера Георгия Зотова о жизни в районе Моленбек в Брюсселе, большинство населения которого составляют выходцы из арабских стран.

Блогер опубликовал на своей странице несколько диалогов с жителями Моленбека.

По словам местных жителей, человеку не арабской внешности не безопасно находиться в данном районе.

"Мы с тобой сами разберемся. У нас своя шариатская полиция, нам эти бельгийцы не указ", "Если бы ты на арабском не говорил, люди с тобой бы подрались прямо сейчас", " Нас здесь не уважают. Раз араб - значит, террорист. И мы их тоже не уважаем", - приводит слова местных жителей блогер.

Джерело: "Апостроф"

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Секс з молодою вовчицею": "Дизель шоу" позбиткувалися над піснею Винника

понеділок, 6 грудень 2021, 23:55

Дизель шоу захопили мережу пародією на пісню Винника. "Супер! Ви найкращі!", "Найкраще у світі шоу", "Який класний випуск! Супер!", "Люблю українські потяги", "Ваше шоу краще за всіх", "Про залізницю - супер!", - пишуть в мережі .

Хіти тижня. Ці знаки Зодіаку "вибухонебезпечні"! Тримайтеся від них подалі

субота, 4 грудень 2021, 22:00

Зараз вони спокійні і врівноважені, а вже через хвилину можуть лютувати, аж підскакувати. У кожного з нас, напевно, є знайомі, від яких краще триматися подалі, бо їхня поведінка непередбачувана: зараз вони спокійні і врівноважені, а вже через хвилину м...