"У нас своя шариатская полиция, нам эти бельгийцы не указ": Шокуюча розповідь про Брюссель, - блогер

Георгій Зотов вразив мережі розповіддю про реальне життя в районі Моленбек в Брюсселі, більшість населення якого складають вихідці з арабських країн.

Бельгія, Брюссель/ фото Георгій Зотов

Пользователей социальных сетей впечатлил рассказ блогера Георгия Зотова о жизни в районе Моленбек в Брюсселе, большинство населения которого составляют выходцы из арабских стран.

Блогер опубликовал на своей странице несколько диалогов с жителями Моленбека.

По словам местных жителей, человеку не арабской внешности не безопасно находиться в данном районе.

"Мы с тобой сами разберемся. У нас своя шариатская полиция, нам эти бельгийцы не указ", "Если бы ты на арабском не говорил, люди с тобой бы подрались прямо сейчас", " Нас здесь не уважают. Раз араб - значит, террорист. И мы их тоже не уважаем", - приводит слова местных жителей блогер.

Джерело: "Апостроф"

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Неймовірне нахабство: Путін привласнив собі історію України

середа, 27 липень 2022, 23:55

Кривавий диктатор відкрито збрехав, що хрещення Русі нібито стало відправною точкою розвитку російської державності "забувши", що під час хрещення Русі в Києві в 988 році не існувало навіть Москви. Глава Кремля 28 липня 2018 року заявив, що хрещення Ру...

Маріупольці, які вижили: Правда з перших вуст від тих, кому вдалося вирватися з лап окупантів

неділя, 3 липень 2022, 6:08

Запоріжжя – одне із перших пристановищ, куди потрапляють маріупольці після пекла у своєму рідному місті. У Запоріжжі людям допомагають почати життя заново у прифронтовому місті. Патріоти України пропонують пізнати історії маріупольців, яким вдалося вир...