Про це передають Патріоти України згідно інформації "Гордон".
"У нас деякі товариші дуже талановито розписують, що ми не впораємося без грошей МВФ. Але в наданні траншу Україні зацікавлений, насамперед, сам МВФ. Навіть якщо Україна не виконає всіх вимог, транш усе одно дадуть. Насправді єдиною вимогою МВФ завжди було скорочення дефіциту бюджету. Як цього домогтися – пропонував уряд. І експерти МВФ вибрали чотири пункти з довгого переліку пропозицій нашого Кабміну. Ці умови – не вигадки представників МВФ. Усі фахівці Фонду щодо України – це українці, що працюють тут за контрактом. Вони готують звіти, аналітику тощо. Я не виключаю, що керівництво МВФ узагалі нічого не знає про Україну. Наші проблеми далеко не найпріоритетніші для них", – зазначив Рябцев.
За його словами, видавання кредитів є основною метою МВФ.
"У МВФ подивилися, що пропонує український уряд. Вони побачили пропозицію – створити антикорупційний суд – схвалили. Закон про приватизацію? Влаштовує. Пенсійна реформа? Теж годиться. Ціна на газ – туди ж. Коли МВФ усе це схвалює, раптом виявляється, що Україна не може виконати зобов'язання, які сама ж на себе взяла. І у МВФ дивуються – як же так? Тобто не можна показувати Фонд, як щось страшне і таке, що постійно на нас тисне. Їм узагалі головне просто дати комусь гроші і через якийсь час забрати їх із відсотками", – підкреслив Рябцев.
Представник МВФ в Україні Йоста Люнгман заявив, що для отримання наступного траншу Україна має виконати чотири вимоги.
"Умовою для четвертого перегляду програми є ухвалення закону про приватизацію, який забезпечить прозорий продаж держактивів, також вимогою була вже ухвалена пенсійна реформа. Ми зараз оцінюємо, наскільки вона відповідає пенсійній системі. Необхідне також створення антикорупційного суду та врегулювання питання з цінами на газ", – сказав він.
Останній меморандум про співпрацю Україна і МВФ підписали в березні 2015 року, протягом чотирьох років Фонд має виділити Україні $17,5 млрд. У межах цієї програми український уряд отримав уже чотири транші на загальну суму $8,7 млрд.
У травні 2017 року у МВФ повідомили, що для завершення перегляду програми очікують від влади забезпечення парламентської підтримки земельної, пенсійної реформ, антикорупційних законопроектів та інтенсифікації приватизаційних процесів.
14 жовтня міністр фінансів Олександр Данилюк заявив, що "реалістично" оцінює ймовірність надходження наступного траншу до кінця 2017 року, але 26 жовтня в Нацбанку України заявили, що очікують надходження коштів не раніше ніж у першому кварталі 2018 року.
За тиждень до Великодня, також у неділю, віруючі йдуть до церкви святити гілочки верби і приносять їх додому для захисту оселі, родинного добробуту та здоров'я рідних. Цей день називають Входом Господнім у Єрусалим, Вербною неділею, "шутковою" або "кві...
Кривавий диктатор відкрито збрехав, що хрещення Русі нібито стало відправною точкою розвитку російської державності "забувши", що під час хрещення Русі в Києві в 988 році не існувало навіть Москви. Глава Кремля 28 липня 2018 року заявив, що хрещення Ру...