У 30 країнах світу набирає популярності проект "Повільне місто". В Україні виконати 55 умов ніхто не зважився

Рух "Повільні міста" - концепція, яка протистоїть глобалізації, пропагує поліпшення якості життя і здоровий його спосіб, а також обстоює унікальність кожного міста.

У світі набирає популярності проект "Повільне місто", що намагається підвищити якість життя

У 30 країнах світу рух "Повільні міста" охопив 233 міста. Концепція, яка протистоїть глобалізації, пропагує поліпшення якості життя і здоровий його спосіб, а також обстоює унікальність кожного міста, йдеться в сюжеті ТСН.

Рух було започатковано в Італії, але він уже поширився за межі Європи. Його учасники пропагують уповільнення ритму життя та протистоять уніфікації міст у безликі мегаполіси. Метою є підвищення якості життя – як зауважив один із учасників, лише після долучення до руху він відчув, що по-справжньому живе і насолоджується кожною хвилиною, а не життя минає повз нього. Основні засоби – це спілкування в реальному житті, а не через соціальні мережі, проста їжа, піші прогулянки, висаджування дерев тощо. Лише виконання 55 подібних умов гарантує появу на логотипі міста символічного равлика.

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Що буде з вами, якщо щодня додавати свіжий імбир у чай?

субота, 18 червень 2022, 21:25

Імбир використовують як приправу, добавки в напої, а також з метою лікування. Але як він подіє на ваш організм? Якщо почати вживати свіжий імбир щодня, то дуже скоро ви помітите позитивні зміни в організмі. Найкраще додавати невеликі шматочки кореня ім...

"Шкіра вбирає все, що ви на неї наносите": Найгарячіша бабуся в світі розкрила секрет своєї краси

субота, 18 червень 2022, 21:19

Джина також розповіла про свій раціон та відкрила свій погляд на психологію. Австралійка Джина Стюарт, визнана найгарячішою бабусею в світі, заявила, що підтримувати зовнішній вигляд їй допомагають суворий режим догляду за шкірою й дієта. До того ж вон...